The Crew 2'de Harley Davidson motorları yer alacak

Furkan Güler
Furkan Güler 18.08.2017 - 10:55
Yeni yarış oyununda efsane motosiklet markasının modellerini bol bol göreceğiz.
Çeşitli araç firmaları ile partnerlik sağlayan yarış oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Porsche, Mercedes ve Lamborghini markalarını daha önce resmi olarak yarış oyunlarında görme şansı yakalamıştık. Şimdi ise Ubisoft, beklenen yarış oyunu The Crew 2 için Harley Davidson ile anlaştığını duyurdu. Oyunun geliştiricisi Ivory Tower'da çalışan tepe geliştirici Ahmed Boukhelifa, efsaneleşmiş motosiklet markası Harley Davidson ile partner olduklarının kendilerini heyecanlandırdığını belirtti.

Diğer bir yandan Harley Davidson markasının başkan yardımcısı Heater Malenshek, yeni medyanın trendlerine uyum sağlama açısından aldıkları bu kararı doğru buluyor. Ubisoft ise bu anlaşmadan sonra The Crew 2'in çıkışından sonra tam bir yıl boyunca herhangi bir oyunda Harley Davidson markasının bulunamayacağını belirtti.

The Crew 2'de Harley Davidson motorları yer alacak
Araba yarışları dışında diğer araçların yarışlarına da odaklanan The Crew 2, ilk oyunun eksiklerini kapatabilirse kusursuz bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkabilir. Oynanış anlamında büyük sıkıntılara sahip olan ilk oyunun çevrimiçi tarafında da teknik hatalar ile karşılaşıyorduk. Son olarak Ubisoft'un bu anlaşma sayesinde güzel bir reklam kampanyasına imza atacağını varsayabiliriz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2022 23:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
mezzin31
mezzin31 18.08.2017 15:08
Ne motorsiklet ya soyleyecek kelime bulamadim gercekten...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2017 13:06
Paralı DLC'lerledir kesin...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2017 12:56
Bak o zaman oynanır işte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Crew 2'de Harley Davidson motorları yer alacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×