The Elder Scrolls Online: Ascending Tide oynanış fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç 15.03.2022 - 10:57
The Elder Scrolls Online'ın bu yıl içerisinde çıkan ilk hikaye içeriği Ascending Tide için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı.

Bethesda, The Elder Scrolls Online dünyasını yayınladığı hikaye paketleri ve yeni içeriklerle beslemeye devam ediyor. 2022 yılının ilk hikaye bazlı indirilebilir içeriği The Elder Scrolls Online: Ascending Tide için oynanış fragmanı da yayınlandı. Firmanın yayınladığı bu videoya ve yeni içerik paketi için yaptığı açıklamalara aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online: Ascending Tide oynanış fragmanı yayınlandı

Bugün, “Breton Efsanesi” 2022 hikâyesinin ilk DLC'sini yayınlayacağımız için heyecanlıyız. The Elder Scrolls Online: Ascending Tide, PC/MAC ve Stadia oyuncuları için şimdi oynanabilir. Yeni DLC, Xbox ve PlayStation konsolları için 29 Mart'ta çıkacak. Yeni döneme ısınmanızı sağlayacak iki yeni PvE zindanı: Shipwright's Regret ve Coral Aerie. Ascending Tide, bu yılın High Isle Bölümü ile gelecek olan heyecan verici etkinlikler için ortamı hazırlıyor.  

Oyuncular, önceki ESO maceralarından birkaç kahramanın dönüşüne tanık olacaklar. Yeni DLC, Jakarn'ın gizemli Ascendant Order'dan kurtarılmasıyla başlıyor. Oyuncular, Captain Kaleen ile beraber Coral Aerie'ye kahramanca bir saldırı düzenleyecekler ancak Breton halkını tehdit eden karanlık güçlere karşı da dikkatli olmalılar. Coral Aerie, hem güzel hem de tehlikeli bir yer olarak 2022'de gelecek görseller için tadımlık bir deneyim sunuyor. 

Oyuncular ayrıca Shipwright's Regret olarak bilinen terk edilmiş, lanetli gemi tersanesini de keşfedebilecek. Tamriel tarihinin en büyük donanması, efsanevi All Flags Navy, kötü yaratıkların dolandığı ve artık yuvaları saydıkları bu harabe yığınları arasında bulunuyor. Birçok yeni ve heyecanlı görev, sır ve ganimet, en yeni DLC'mizde oyuncuları bekliyor. Oyuncular Ascending Tide oyun paketini oyun içi Crown Store'dan alabilir ve bu paket ESO Plus aboneliğine dahildir. Yeni DLC, PC/MAC ve Stadia için şimdi oynanabilir. Xbox ve PlayStation konsolları için 29 Mart'ta çıkacak. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2024 09:38
Kalan Karakter: 300 Gönder
The Elder Scrolls Online: Ascending Tide oynanış fragmanı yayınlandı
İlginizi Çekebilir