The Last of Us: Part 2 için yarın özel bir sunum yapılacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.05.2020 - 14:59
Oyuncuların büyük bir merakla beklediği The Last of Us: Part 2 için yarın özel bir State of Play etkinliğinin düzenleneceği Sony tarafından açıklandı.

Sony yaptığı açıklama ile yeni State of Play sunumunun The Last of Us: Part 2 özelinde olacağını duyurdu. yani geçtiğimiz günlerde Ghost of Tsushima için yapıldığı gibi bu sefer düzenlenecek olan etkinliğin odak noktası ise The Last of Us: Part 2 olacak. Ayrıca bu sunum için fazla beklememize de gerek kalmayacak çünkü sunumun yarın akşam yapılacağı da açıklandı.

The Last of Us: Part 2 için yarın özel bir sunum yapılacak

Tıpkı bir önceki sunumda olduğu gibi State of Play etkinliği Türkiye saati ile 23:00'da gerçekleşecek. The Last of Us: Part 2 yazar ve yönetmenliğini yapan Neil Druckmann sunumu ile gerçekleşecek olan bu sunumda saf oynanış videosunun gösterilmesi bekleniyor. Ayrıca oyun hakkında daha önce bilmediğimiz detayları da bu sunumda öğreneceğiz. Twitch ve Youtube gibi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanacak olan bu sunumun 20 dakikadan fazla süreceği de gelen haberler arasında.

The Last of Us: Part 2 için yarın özel bir sunum yapılacak

Not: Spoiler konusu sebebiyle üyelerimizin keyif kaçırıcı bir mesaj görmemesi için The Last of Us Part II haberleri yoruma kapatılmıştır.

The Last of US Part 2 hakkında;

Ertelenme haberinin ardından geçtiğimiz günlerde yaşanan sızıntı krizi sonrasında yeni çıkış tarihine kavuştuğumuz The Last of Us Part 2'de Ellie'nin önderliğinde yeni bir maceraya da atılacağız. Dünyanın çok daha acımasız bir hale geldiği oyunda joel ile olan durumun gidişatının işlendiği gibi yeni karakterler de oyunun hikayesine eklenmiş olacak. 

Salgın tarafından mahvolmuş Amerika Birleşik Devletleri'nde yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel, Jackson, Wyoming'de kendilerine bir hayat kurdular. Enfekte canlılar ve hayatta kalan çaresiz insanların oluşturduğu tehditlere rağmen, hayatta kalan insanlardan oluşan ve gelişmekte olan bu toplumda yaşayarak nihayet huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başardılar.

Vahşi bir olay sebebiyle bu huzur bozulduğunda Ellie, adaleti yerine getirmek ve intikam almak için amansız bir maceraya atılıyor. Ellie tüm sorumluları teker teker avlarken, yaptıklarının fiziksel ve duygusal açıdan yıkıcı etkileriyle yüzleşmek zorunda kalıyor.

The Last of Us: Part 2 için yarın özel bir sunum yapılacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×