The Last of Us Part II için Permadeath modu geliyor

The Last of Us Part II için Permadeath modu geliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 11.08.2020 - 19:22
The Last of Us Part II için Grounded güncellemesi bu Perşembe bütün PlayStation 4 konsollarına gelecek. Fragmanı haberimizde bulabilirsiniz.

The Last of Us Part II için bugün Naughty Dog tarafından yeni bir güncelleme duyuruldu. Güncellemeyi bu Perşembe PlayStation 4 konsollarınıza indirebileceksiniz.

The Last of Us Part II Grounded güncellemesinde neler var?

Naughty Dog paylaştığı Twitter gönderisinde de belirttiği gibi oyuna bazı yeni özellikler ve yeni düşmanlar ekliyor. "Hardcore mode" diyebileceğimiz bir ölümün bütün kaydınızı sileceği bir oyun modu, iki yeni gizli ödül de güncelleme ile birlikte gelecek. Ayrıca yeni kilidi açılabilir modifikasyonlar ve yeni içerikler & geliştirmeler de güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek.

Güncelleme ile birlikte oyundaki kullanıcı bilgilendirme arayüzü (HUD) mümkün olduğunca küçültülüyor. Ekranda yazılar ve sayılardan ziyade oyunu görmemizi sağlayacak bu özellik Grounded zorluk seviyesinde geçerli olacak. Oyunda yeniden oyun zorluğunu "Grounded" seviyesine çekebileceğiz. Bu da güncelleme içerikleri arasında yerini alacak.

Bu zorlukta oynarken karşınıza her zaman olduğundan daha tehlikeli ve daha ölümcül düşmanlar çıkacak. Yine bu zorluk seviyesinde oynarken etraftan bulacağınız kaynaklar da ziyadesiyle azalacak. Elinizdeki malzemeler el verdiği sürece sonsuza kadar üretim yapabileceksiniz, üretim kısıtı ortadan kalkmış durumda. Ayrıca oyuna ağır çekim modu da bu güncelleme ile birlikte ekleniyor.

The Last of Us Part II için Permadeath modu geliyor

"Ölüm dokunuşu" olarak adlandırılan bitirici hareketler de güncelleme içerikleri arasında. Bütün bu oynanış değişikliklerinin yanı sıra The Last of Us Part II artık birçok render modunu da destekliyor. Dilerseniz çizgi dizi efektinden, piksel görüntüye, yarı-ton renklerden negatif ve kabartma modlarına kadar çeşitli özel görsel efektlerden birini kullanabilirsiniz.

Oyunlarda zorlanmayı sevenler buraya! Vahşi yapısıyla ve acımasız dünyasıyla oyunculara dehşet anları yaşatan The Last of Us Part II için "Permadeath" isimli bir oyun modu da geliyor. Bu oyun modunda yalnızca bir kere ölebilirsiniz, ikinci bir şansınız yok. Ölmeniz durumunda ise kaydınız silinir, kaldığınız yere tekrar dönemezsiniz. Acıma yok, hataya yer yok! Ayrıca bu yeni modunu Grounded zorluk seviyesinde oynayarak geriliminizi bir üst, hatta iki üst kademeye de taşıyabilirsiniz. Ancak eğer öfkelendiğiniz zaman gözünüz kararıyorsa ve televizyonunuz değerliyse denemekte iki kez düşünebilirsiniz. Oyun olumsuz eleştiri yağmuruna tutulsa da halen güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 20:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
classlord23
classlord23 12.08.2020 09:14
Last of us 1 en az 7 defa bitirdim. Part 2 aklima geldikce uzuluyorum, cunku icimden zerre oynamak gelmiyor. Bedava verse daha oynamayacagim bir oyun. Ayrica malesef Yeni nesildede xbox series gecmeme neden oldu. Cunku ps tarafinda artik beklentim kalmadi.
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 17:12
God of War yeter hocam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2020 18:51
Rezil ettiler oyun Sjw ekleyeceğiz diye, yazık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2020 10:29
böyle saçma sapan mod vs. ekleyeceklerine, neden multi modu eklemiyorlar ya. 1 in multisi efsaneydi
-----------------------------------------------------
Multiplayer yakındır. https://www.merlininkazani.com/the-last-of-us-part-ii-multiplayer-oynanisi-sizdirildi-haber-112466
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2020 09:27
Trailer da hep Ellie var. Diğer hatunu neden oyuna eklediniz ki o zaman?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2020 08:47
Çok harika bir haber. Teşekkürler. Emeğinize sağlık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×