The Lost Legacy'nin yeni oynanış videosu yayınlandı

The Lost Legacy'nin yeni oynanış videosu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 26.07.2017 - 18:42
Yeni hazine bulmacaları The Lost Legacy'de bizi bekliyor.
Sony'nin PS4 ve PS4 Pro için çıkartacağı Uncharted: The Lost Legacy, Uncharted 4'ten bağımsız olarak bir oyun olarak çıkacak. Bugün PlayStation'ın YouTube kanalından ise yeni oyun için Western Ghats adında bir video paylaşıldı. Yayınlanan videoda sıra dağların altından geçen batı sahilini ve Hint yarımadasını görüyoruz. Chloe Frazer'ın bir kulenin içinde olduğu ve kule içinde 3 farklı kapıyı açarak bir bulmaca çözdüğü ortaya çıkıyor. Tek tek kapıları açan Chloe, daha sonra kuleden ayrılıp Hoysala Krallığı'na doğru yola çıkıyor. Cip ile yolculuğa çıkan Chloe'nin yanında diğer karakterimiz Nadine Ross'u da görüyoruz.


Nathan Drake'in hikayesinden sonra geçeceği iddia edilen The Lost Legacy'de diğer Uncharted'larda bulamadığımız hazinelerin peşine düşeceğiz. Seride ilk olarak bir kadının ana karakter olduğu Uncharted'ın The Lost Legacy ile oyunculara hangi yenilikler getireceği şimdilik belli değil. Ancak Uncharted 4'ün tadı damağınızda kaldıysa The Lost Legacy sizin için ilaç gibi gelecektir. Chole Frazer ve Nadine Ross'un Antik Hindistan'da geçen macerasına 22 Ağustos'ta tanık olacağız.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 15:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2017 13:37
Türkçe dublaj veya alt yazı varmı admin bi bilgin varmı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×