The Medium oyun süresi hakkında açıklama yapıldı

The Medium oyun süresi hakkında açıklama yapıldı

Berat Darıcı
Berat Darıcı 24.11.2020 - 14:02
Bloober Team tarafından geliştirilen korku oyunu The Medium yaklaşık 10 saatlik bir oynanış süresi sunacak. Oyun 28 Ocak 2021'de çıkacak.

Bloober Team tarafından geliştirilen korku oyunu The Medium hakkında yapımcı Jacek Zieba tarafından yeni açıklamalar yapıldı. Gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada birden yaşayan bir medyum olarak oynadığımız oyun, çıkış yaptığı gün Xbox Game Pass'e eklenecek.


Yapılan açıklamaya göre oyunun süresi 8 ile 10 saat arasında olacak. Bu bir korku oyunu için kötü olmayacak kadar yeterli. Oyunun %33'lük kısmında iki gerçeklikte aynı anda oynayacağız. Geriye kalan kısımlar ise sırayla oynanacak. Terk edilmiş bir otele doğru yola çıktığımız oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor. Daha sonra ekleneceğine yönelik bir açıklama ise yapılmadı.

Oyunun üçte birinde ekranın ikiye bölünerek oynanacak olması biraz ilginç. Bu olayın oyuncular için yeni zorluklar çıkarmak amacıyla eklendiği söylenmiş. Yapımcı ekibe göre ikili gerçeklik mekaniği aynı zamanda oyuna dahil olmanızı kolaştırıyor, keşfetmeyi ve atmosferi daha iyi hale getiriyor.

The Medium oyun süresi hakkında açıklama yapıldı

The Medium için Directx 12 şart değil

Marianne isimli karakterle oynadığımız oyun şu anda ön sipariş verilebiliyor. Korku oyunu Steam üzerinde %10 indirimle 69,30 TL fiyat etiketine sahip. Oyunun yurt dışı fiyatı 49,99 dolar olarak belirlenmiş. Muhtemelen çoğu oyuncu Xbox Game Pass üzerinden oynamayı tercih edecektir. Directx 12 zorlaması olmayan oyun Directx 11 ile çalışabiliyor. Oyun için en az 8 GB belleğe ihtiyaç duyuluyor. Son güncellemeye sahip 64 bit bir Windows 10 kullanılması önerilen oyunda Ray Tracing desteği olacak. Oyunu saklıyabilmeniz için 30 GB depolama alanı yeterli. Oyun 1080p çözünürlük için en az Nvidia GTX 1060 6GB istiyor. Elbette tüm bu bilgiler oyunun çıkışına kadar değişebilir.

Oyunun müzikleri sevilen isimler tarafından yapılıyor

The Medium'un müziklerini Bloober Team'den Arkadiusz Reikowski ve Silent Hill'den tanıdığımız efsanevi müzisyen Akira Yamaoka'nın besteliyor. Oyun Microsoft'un yeni nesil konsolları için özel olarak optimize ediliyor. Layers of Fear, Observer ve Blair Witch’in yapımcısı Bloober Team oyunu tekrar ertelemeyi düşünmüyor.

The Medium 28 Ocak 2021'de Xbox Series X|S ve PC (Epic Games, Microsoft store, Steam) için çıkacak. Oyun için paylaşılan duyuru videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 14:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 00:20
Oynanış sıkıcı görünüyor. Bu tarz için bile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 21:35
süresi az.en az 15 saat olmalıydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 18:41
Beş para etmez 8 saat kaç saklan sonuc 0
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×