The Old Republic son büyük MMO mu?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.09.2011 - 10:53
Paralı üyelik tarihe mi gömülüyor?
Sony Online Entertainment başkanı John Smedley, aylık ücret ödenen MMO'ların yakın zamanda geçmişte kalacağını ve free-to-play modelinin benimseneceğini söyledi.

The Old Republic son büyük MMO mu?
Smedley, Star Wars: The Old Republic'in de ücretli MMO döneminin son büyük oyunu olacağını belirtti. Ayrıca EverQuest 2 üyeliklerini iptal eden kişilerin %40'ının bu ücret nedeniyle üyeliklerini iptal ettiklerini de söyleyen Smedley, her ay kredi kartına gelen bu ücretlerin oyuncuları zor duruma düşürdüğünü de sözlerine ekledi.

Old Republic'in başta 2 milyon kullanıcıya ulaşacağı tahminini yapan SOE başkanı, geleceğin free-to-play MMO'larda olduğunu belirtti.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Old Republic son büyük MMO mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×