The Order Japonya'yla ciddi düşünüyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 20.12.2013 - 00:09
Sony'nin küresel stratejisi
Önce şunu bir belirleyelim, Japon oyunları Batı'da ara sıra tutar ve çok iş yaparlar, fakat Batı oyunları Japonya'da neredeyse hiç tutmaz. GTA V'in bile çok kaale alınmadığı bir coğrafyadan bahsediyoruz. Yakın zamanda çıkan Last of Us, bu kuralı biraz esnetmiş gibi gözüküyordu ve öyle görünüyor ki Sony bundan cesaretlenip, Naughty Dog'un esnettiği kapıyı kırıp açmak niyetinde. Ready at Dawn'ın PS4'e özel geliştirdiği The Order: 1886'ya Japonca dublajlı bir fragman yayınladılar. Bu ilginç bir gelişme, zira bu tip görünüşü, oynanışı ve yapımcısıyla "Batı" oyunların fragmanları çok sıklıkla Japonca dublajlanmaz. Sony The Order'da Japonya'da başarılı olabilecek bir ışık mı görüyor? Göreceğiz. Japon'u Japon olmadan anlamak mümkün değil ne de olsa!

The Order Japonya'yla ciddi düşünüyor
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2021 21:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Order Japonya'yla ciddi düşünüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×