The Pathless nasıl bir oyun?

The Pathless nasıl bir oyun?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.11.2020 - 18:25
Playstation 5 dışında PC, PS4 ve Apple Arcade platformu için çıkan The Pathless hızlı oynanışı ve farklı görsel tarzıyla dikkat çekiyor.

The Pathless adını her ne kadar Playstation 5 sunumunda duyurmuş olsa da birçok platforma çıkan bir oyun. Playstation 5 dışında PC, Mac, PS4 ve iOS üzerinden çıkan oyun özellikle farklı grafik tarzı ve hızlı oynanışı ile dikkat çeken bir yapım olmuş.

The Pathless ilk 15 dakika

The Pathless aksiyon ve macera türünde bir yapım. Daha önce Abzu isimli oyun ile karşımıza çıkan Giant Squid firmasının imzasını taşıyor. Zaten grafik tarzına ve karakter animasyonlarına baktığımızda Abzu tarzında bir görselliğe sahip olduğunu da görüyoruz. Oyunda büyük bir adada filizlenen kötülüğü yok etmek üzere yola çıkan bir Avcı'yı kontrol ediyoruz. Karakterimiz atiklik ve ok atma konusunda oldukça deneyimli bir avcı. Zaten oyunun ana dinamiği de bu ok atma sistemi üzerine kurulmuş. Bazı noktalarda farklı görüş ve bulmacalar ile karşılaşıyor olsak da oyunun ana işlenişi haritadaki hedeflere ok atarak hızlanma sistemi üzerinden ilerliyor.

Oyunun PS5 ve PS4 sürümleri 249 TL, PC sürümü ise Epic Games Store üzerinden 69 TL'ye satılıyor. Bizim de deneyim ettiğimiz iOS versiyonu ise Apple Arcade üzerinden yayınlandığı için eğer üyeliğiniz varsa herhangi bir ücret ödemeden deneyimleyebiliyorsunuz. Ayrıca kontrolcü desteği sayesinde çok daha akıcı ve rahat oynama şansınız da var. The Pathless oyununun ana dinamiklerini anlattığımız videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 03:41
Niye böyle gereksiz oyun yaparlar gencolar anlatın şu yıllanmış abinize
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 11:24
Konsollar oyunsuz kalmasın diye heralde...??
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 11:12
Ucuza mâlet, at piyasa, kâra geç.
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 09:22
indie oyun galiba görselliği ve mekaniklerini sevdiysen oyna
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×