The Sims 4 için iki yeni kit yolda

Ersin Kılıç 19.04.2023 - 16:41
Yeni kitler The Sims 4’te oyuncuların kendi bahçelerini ve bodrum katlarını en ince detayına kadar tasarlamalarına izin veriyor.

EA Games ve Maxis yaptıkları açıklama ile The Sims 4 için iki yeni kit geleceğini duyurdu. Her ne kadar 5.oyun yolda olsa da firmanın mevcut oyuna yenilikler ekliyor olması gerçekten sevindirici. Açıklanan bu yeni kitler oyuncuların kendi bahçelerini ve bodrum katlarını en ince detayına kadar tasarlamalarına izin verecek. Açıklama ve detaylar ise şu şekilde;

The Sims 4 için bahçe ve bodrum kitleri yolda

Bolca ışık alan, ferah ve yeşilliklerle dolu yaşam alanlarının yanı sıra geçmişten izler taşıyan mobilya ve dekorlarla süsleyebileceğiniz mekanlar yaratmanıza olanak tanıyan Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri, 20 Nisan’da; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One konsollarının yanında PC’de EA Uygulaması, Epic Games Store, Steam ve Mac’te Origin üzerinden piyasaya sürülecek.

The Sims 4 için iki yeni kit yolda

The Sims 4 Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri ile oyuncular, hobi bahçeciliği ile uğraşanların hayalini kurdukları seralardan antika eşyaların geçmişine yolculuk yapılan bodrum katlarına kadar duyguları harekete geçiren mekanlar oluşturma ve yoğun hayat temposundan bir süre uzaklaşma imkanı bulacaklar.

The Sims 4 Basement Treasures, Sim'leri klasik, kullanılmayan eşyalarla dolu bir bodrum odasına ve eski sahiplerinin anılarından izler taşıyan eşyaların büyülü dünyasını aralamaya davet ediyor. Ufak bir kolide istiflenmiş plaklardan eski ödüllere, aile fotoğraflarından eskimiş kıyafetlere kadar her parçanın ayrı bir hikayeye sahip olduğunu keşfedecek ve bu eşyaların yeni bir hayata başlamalarına önayak olacaksınız.

The Sims 4 Greenhouse Haven’da yer alan çok sayıda bahçe malzemesiyle Sim’ler hayallerindeki serayı tasarlayabilecek, cam bölmeli pencere ve kapılar ile etkileyici mekanlar yaratabilecekler. Fidan, saksı, çiçek sepeti ve bunun gibi pek çok aksesuar sayesinde her zevke uygun bir hobi bahçesi oluşturmak kolay bir hal alacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2024 19:39
Kalan Karakter: 300 Gönder
The Sims 4 için iki yeni kit yolda
İlginizi Çekebilir