The Suicide Squad filminin çekimleri tamamlandı

The Suicide Squad filminin çekimleri tamamlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.03.2020 - 17:44
The Suicide Squad filminin yönetmenliğini üstlenen James Gunn, yaptığı açıklama ile geçtiği zor süreçten ve filmin çekimlerinin tamamlandığından bahsetmiş.

Ünlü yönetmen James Gunn yaptığı açıklama ile merakla beklenen The Suicide Squad filminin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Her zaman olduğu gibi kendi sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yapan Gunn, geçirdiği bu zorlu döneme dair bazı detayları da takipçileri ile paylaşmış.

The Suicide Squad filminin çekimleri tamamlandı

"The Suicide Squad çekimleri tamamlandı." diyen James Gunn, sözlerine şu şekilde devam etmiş. "Çekimlere başlamadan iki hafta önce babamı, çekimler bitmeden iki hafta önce ise köpeğimi kaybettim. Hayatımın en zor dönemlerinden biriydi ama aynı zamanda film çektiğim en tatmin edici zamanlardan biriydi. Oyuncu ekibinin sahip olduğu profesyonellik, yetenek ve şefkat bana her gün ilham verdi. Bu filmin gelişim aşamasında yer alan herkese, her departmana ve filme dahil olan herkese kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Film çekmemin en büyük sebebi sizlersiniz."

The Suicide Squad filminin çekimleri tamamlandı

The Suicide Squad filminin çekimleri geçtiğimiz Eylül ayında başlamıştı. Bildiğiniz gibi James Gunn daha önce Marvel çatısı altında the Guardians of the Galaxy filmlerine imza atmıştı. Fakat Marvel ve James Gunn arasında yaşanan problemler sonrasında ünlü yönetmenin kontratı fesh edilmiş ve kendisini Warner Bros ile anlaşırken görmüştük. 

Margot Robbie, John Cena, Nathan Fillion, Michael Rooke ve Idris Elba gibi önemli isimleri bünyesinde barındıra The Suicide Squad filminin 6 Ağustos 2021'de gösterime gireceğini de hatırlatalım.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 14:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2020 01:54
Diğer film tek kişinin üstüne yükşenmişti ama bu film 1. Deki gibi ekip işi olursa tutar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2020 20:55
MK Okuru
3.03.2020 14:03

Jared Leto nam-ı diğer DCEU Joker'inin SS'da bir sürü sahnesi silindiği yetmezmiş gibi Leto'ya söz verilmesine rağmen Joaquin Phoenix ile solo Joker filmi çeken WB çöpü büyük terbiyesizlik yaptı. O da artık Marvel'da Morbius oldu. Solo filminin fragmanı bile yayınlandı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2020 20:33
Ne yaptığını bilmeyen DC/WB'dan bir çöp daha geliyor. Ben Affleck, Henry Cavill'i resmen kaybettiniz. Joker'i Marvel'a kaptırdınız. Birds of Prey çöpüyle efsane zarardasınız. Bu çöp yapım da tutmaz, beter olun beter. Şu işten anlayan adamlar şirketlerin başına gelmedikçe potansiyelin ne önemi var?
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2020 14:03
Joker i nasıl marvel a kaptırdı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2020 01:36
iyice karman çorman yaptılar evreni . şu evrene bir tane affleckli batman solo filmini sığdıramadılar...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×