The Vanishing of Ethan Carter, Epic Games'de ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 19.12.2021 - 20:09
Yılbaşına kadar her gün bir oyun ücretsiz oyun verecek olan Epic Games'in dördüncü oyunu, The Vanishing of Ethan Carter olarak açıklanmış bulunuyor.

Uzun bir süredir her hafta dağıttığı ücretsiz oyunlar ve düzenlediği büyük indirimlerle gündeme gelen Epic Games, yılbaşına kadar her gün bir 'Gizemli Oyun' ücretsiz dağıtacağını açıklamıştı. Toplamda 15 adet ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games'in dördüncü gizemli oyunu da belli olmuş bulunuyor. 33 TL değerindeki The Vanishing of Ethan Carter, yarın saat 19.00'a kadar ücretsiz.

The Vanishing of Ethan Carter, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games Store'un ücretsiz bir şekilde vereceği üçüncü gizemli oyun, 33 TL değerindeki The Vanishing of Ethan Carter olarak açıklanmış bulunuyor. 20 Aralık saat 19.00'a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebileceğiniz yapım, Epic Games'in dördüncü gizemli oyunu olarak yerini aldı. Ayrıca, Epic Games'in kış indirimleri kapsamındaki kupon fırsatı da birbirinden güzel avantajlar sunmaya devam ediyor. Beşinci ücretsiz oyun ise yarın içerisinde ortaya çıkacak.

The Vanishing of Ethan Carter, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza ulaşabilirsiniz.

Epic Games yılbaşı kampanyasında dağıtılan oyunlar

  • Shenmue III
  • Neon Abyss
  • Remnant: From the Ashes
  • The Vanishing of Ethan Carter
  • ?
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 01:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2021 14:49
3 gündür çöp oyunlar. artık adam gibi bir şey ver. birde neymiş gizemliymiş.
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2021 20:02
Shemnue 3 e çöp diyen adamın ne oynadığını merak ediyorum?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2021 07:13
Duygusal içerikli güzel bir oyundur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2021 22:33
Görüş olarak belirteceğim mesajımı yayınlamasanız da olur, ücretsiz dağıtılan oyunları bizlere iletmeniz çok güzel ama bütün text'i kopyala yapıştır yapacağınıza oyunun türünü kısaca bize bilgi verseniz bir haber sitesi olan MK'ye daha çok yakışır zira sayfayı kapatıp oyunu arıyorum ne türdür diye.
--------------------------------
Merhabalar, tabii ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Vanishing of Ethan Carter, Epic Games'de ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×