1/2

The Walking Dead: 400 Days

The Walking Dead: 400 Days

Buğra Baydar - Wimpmeat
Buğra Baydar - Wimpmeat 8.07.2013 - 13:31
Ölümde şafak kaç atar ki?
400 Days DLC'si oyunu baştan aşağıya değiştiriyor. Öncelikle oyunu alırken içinde bulunan 5 Epsiode adeta uçuyor. Çünkü 400 Days Speacial Epsiode olarak oyun içinde yerini alıyor. Demek istediğim oyuna sıfırdan başladığınız zaman Epsiode 5'te final oluyor. Ama 400 Days'i oynamak için özel olarak seçmeniz gerekiyor. İlk 5 Epsiode'den karakterler, mekanlar ve zaman olarak çok farklılık gösteriyor. Karşımıza baştan aşağıya yepyeni bir oyun geliyor!

Şimdi 400 Days'e kısaca bir göz atalım
400 Days Speacial Epsiode'ye başladığımız zaman karşımıza böyle bir bildiri panosu geliyor ve buradaki karakterler üzerinden hareket ediyoruz. Bütün karakterleri kullanarak belirli bir yere getirip diğerine geçiyoruz. Ve ensonunda bütün karakterlerimiz bir yerde toplanaıyor ve burada da bu karakterlermizin kaderini değiştirecek bir başka karaktere geçiyoruz. Oyun ilk 5 Epsiode'den ayıran yönüde burada ortaya çıkıyor. İlk 5 Epsiode'de birini inandırmak zor değildi, inandıramasak bile bir sıkıntı olmuyordu. Ama 400 Days'te finalde yapacağın mükemmel konuşma ile bütün herkesin hayatını kurtarabilirsiniz yada berbat konuşma ile hepsinin sonunu getirebilirsiniz.

Unutmadan karakterlerimizi de tanıyalım

Vince: Vince'nin hikayesi bütün olaylar patlak verdikten sonra başlayacak. Olayın 2. gününde işlediği suçtan dolayı diğer mahkumlar ile birlikte ceza evine giderken yolda zombiler ile karşılaşıyorlar ve bizde burada devreye giriyoruz.

The Walking Dead: 400 Days
Wyatt: Wyatt'ın hikayesi sisli bir gecede esrarengiz bir aracın takibi ile başlıyor. Bizi ormanın derinliklerine doğru kovalıyor ve tam sisin ve karanlığın arttığı noktada biz devreye giriyoruz. Biraz ürkütücü bir sahne olabilir aslında ...

The Walking Dead: 400 Days
Russell: Russell'ın hikayesi ise yürüdüğü ''The Georgia Road'' adlı otobanda başlıyor. O Sırada esrarengiz bir araç oraya doğru yaklaşmakta ve bu sırada biz devreye giriyoruz. Acaba güvenip binecek miyiz ya da korkup kaçacak ya da saklanacak mıyız?

The Walking Dead: 400 Days

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×