The Witcher 2. Sezon Wild Hunt ile geliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 29.03.2021 - 12:07
Netflix dizisi The Witcher 2. Sezon'da oyunlardan ve kitaplardan tanıdığımız Wild Hunt (Vahşi Av) karşımıza çıkacak. Kostümler çok iyi gözüküyor.

Netflix dizisi The Witcher'ın 2. sezonu için yeni görüntüler paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler arasında hem oyundan, hem de kitaplardan tanıdığımız Vahşi Av (Wild Hunt) savaşçıları da yer alıyor. Görünen o ki The Witcher 2. sezon için bizi çok daha şiddetli ve aksiyon sahnelerinin yoğun olduğu bir Witcher dizisi bekliyor.

The Witcher 2. Sezon yanında Wild Hunt'ı da getiriyor

Netflix'in popüler dizilerinden The Witcher 2. sezon için yeni görseller paylaşıldı. Dizi çekimlerinden yayınlanan fotoğraflar öyle gösteriyor ki Wild Hunt, yeni sezonda karşımıza çıkacak. Redanian Intelligence, sosyal meedyada görüntüler ortaya çıkmaya başladıktan sonra haberlerinde bunu bildirdi. Daha sonra kaynakları ile konuşarak fotoğraflardan da yola çıkarak Sezon 2'de Wild Hunt (Vahşi Av) olacağını doğruladı. At sırtında ağır zırhlarıyla güneşli bir günde pozunu veren vahşi av savaşçılarını hemen alt taraftan görebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda gelen haberlerle, The Witcher 2. sezon için sahireler locasından yeni büyücüleri de göreceğimizi bildirmiştik. Philippa Eilhart, Cassia Claire oyunculuğuyla karşımıza çıkacak. Serinin ikinci ve üçüncü oyunlarında karşımıza çıkan kudretli büyücü, yeni sezonda Yennefer'ın baş belası olacak gibi görünüyor.

The Witcher 2. Sezon Wild Hunt ile gelecek

The Witcher dizisinin yeni sezonunda işler oldukça değişeceğe benziyor. Geralt yeni havalı ve daha ağır zırhıyla karşımıza çıkarken, hikayede ve oyuncularda da yeni yüzler göreceğiz. Öyle görünüyor ki yeni sezon serinin oyunlarında da gördüğümüz gibi Vahşi Av'ın dünyayı ve Geralt'ın biriciği Ciri'yi tehdit ettiği bir sezon olarak karşımıza çıkacak. İlk 8 bölümüyle oyuncu seçimleri tartışılsa da, dizi beğenilmişti. Önümüzdeki sezon dizide boy gösterecek oyuncularla ilgili hala tartışmalar olsa da, son kararı yine izleyerek vereceğiz. Henüz yeni sezon için bir çıkış tarihi yok. Ancak duyurulduğunda sizi en hızlı şekilde haberdar etmeye çalışacağız.

Ayrıca son olarak oyuncuların oldukça beğenisini toplayan Witcher 3 ile ilgili mod haberlerimiz de var. Oyuna 50'den fazla mod yükleyerek grafikleri, aydınlatmaları ve gölgeleri büyük ölçüde geliştiren kullanıcının YouTube videosuna buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Sizler de görüşlerinizi hemen alt tarafta yer alan yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 15:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2021 22:09
Harika olacak bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2021 21:56
Atlar fena değil de askerler bı tık kötü geldi bana
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 30.03.2021 00:32
Yahu yapmayın şu oyunların dizilerini, filmlerini, İçine ediyorsunuz. Bırakın oyun olarak anılarımızda kalsınlar.
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2021 10:20
Kankam iyimisin zaten kitaplardan alınmış ayrıca bence gayet güzel olur witcherin oyunlardan uyarlanmış bir versiyonu
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2021 09:25
Kitabın dizisi ama bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2021 07:52
Şimdiden üşüme geldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 30.03.2021 21:26
İçi boş epik sahneler olmaz umarım
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 2. Sezon Wild Hunt ile geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×