The Witcher 3: Chill Out modu ile keyfinize bakın

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 9.03.2022 - 15:32
Kullanıcıların kendi modlarını geliştirmesi için en yaygın kullanılan oyunlardan biri olan The Witcher 3: Chill Out modu geldi.

Bitmek bilmeyen görevlerine ara vermek her Geralt'ın hakkı. İnsan biraz da yemek, dinlemek ya da öylesine takılmak, keyif yapmak istiyor. The Witcher 3: Chill Out modu sayesinde bu isteklerimize kavuşacağız gibi görünüyor.

The Witcher 3: Chill Out modu ile keyfinize bakın

En son World of WarCraft'ta kimsenin olmadığı bir Azeroth gölünün kıyısına gidip saatlerce balık tuttuğumu hatırlıyorum. Bunu diğer açık dünya oyunlarında yaşayabilmek o kadar da kolay olmasa gerek. En azından yüksek bir seviyeye ulaşıp, çevredeki yaratık ya da düşmanların size yaklaşamayacağını bilene kadar uğraşmak gerekiyor.

The Witcher 3: Chill Out modu ile keyfinize bakın

Witcher için de böyle bir durum söz konusu. Geralt sürekli olarak birileri tarafından saldırıya uğrayabiliyor. Ama crthdr tarafından geliştirilen The Witcher 3: Chill Out modu sayesinde bu istekleriniz gerçek olacak gibi görünüyor.

Modu yüklediğinizde, tavernalarda yeni bir etkileşim biçimini harekete geçirmek için özel yerler blupu, bulduğunuz bu yerlerde, mesela masaya oturarak bir kase çorba yudumlayabilir ya da bir ateşin başında kemiklerinizi ısıtabilirsiniz.

Modu NexusMod'dan indirebiliyorsunuz. Kurulumu da olsukça basit. TW3MM yazılımı ile yüklüyor ve Script Merger ile birleştiriyorsunuz.

Hala oynanan Witcher 3 için sizce en gerekli modlar hangileri? Yorumlarda bizle paylaşabilir, diğer okurlarımınız da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2022 15:58
Ciri'nin keyifli pozuna sebep tıkladım habere. Her habere böyle resimler koyduğunuz sürece içeriğin önemi yok.
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2022 09:23
Bize mod değil witcher 4 lazım hemde acil!!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2022 17:53
çok saçma
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 3: Chill Out modu ile keyfinize bakın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×