The Witcher 3 içerisinde ilk Witcher oyununu oynamak ister misiniz?

The Witcher 3 içerisinde ilk Witcher oyununu oynamak ister misiniz?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 13.11.2017 - 13:10
Keşke gerçek olsa...

The Witcher 3: Wild Hunt modları ile tanınan Eero, son olarak geliştirdiği mod ile kendini aşmış vaziyette. ilk Witcher oyununun giriş bölümünü The Witcher 3: Wild Hunt içerisinde canlandıran Eero, ağzımızın suyunu akıttı. İlk bölümdeki sahneleri birebir olarak aktarmayı başaran Eero, bütün sahneleri w2scene encoder ve Storyboard UI kullanarak yaptığını belirtti. Bu da demek oluyor ki bazı sahneleri doğal olarak editlemek gerekiyor.

The Witcher 3: Wild Hunt içerisinde ilk The Witcher oyunu

Mod tabi ki mükemmel değil, moddera göre de bazı sahneler daha iyi olabilirmiş. Ancak, bu modun amacı zaten "ilk Witcher oyununun modern hali nasıl görünürdü ?" odaklı.  The Witcher 3: Wild Hunt için hali hazırda güzel bir mod programı yok ve görünüşe göre de yakın zamanda öyle bir program göremeyeceğiz.  Eğer mod ile ilgileniyorsanız veya " bir göz atıp çıkacağım diyorsanız ", The Witcher 1 Prologue Remastered isimli moda buradan ulaşabilirsiniz. 

Peki sizce The Witcher 1 Prologue Remastered nasıl görünüyor ?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×