The Witcher 3 için yapılabilecek en kötü mod yapıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.07.2020 - 10:54
Şimdiye kadar yüzlerce iyi mod yapılan The Witcher 3: : Wild Hunt için bu sefer modcuların yapılabilecek en kötü moda imza attıklarını görüyoruz.

The Witcher 3: Wild Hunt için mod yapımcıları farklı işlere imza atmaya devam ediyorlar. Daha önce başta grafik modları olmak üzere yüzlerce başarılı mod ile karşılaşmıştık. Bu sefer yayınlanan modun ise Witcher 3 hayranlarının çok tercih edeceği bir mod olduğunu düşünmüyoruz.

En Kötü Mod: The Witcher dizi karakterleri oyuna aktarıldı

Netflix'te yayınlanan Witcher dizisi zaman olgusu ve bazı karakterleri saymaz isek bildiğiniz gibi büyük bir kesim tarafından beğeni ile karşılandı. Özellikle Henry Cavill'in Rivialı Geralt perfomansının bu konuda ön planda olduğunu ve diziyi biraz sırtladığını da söyleyebiliriz. Dizinin en çok eleştiri alan yönleri ise şüphesiz Yennefer ve Triss gibi karakterlerde karşımıza çıktı. İşte mod yapımcıları da bu sefer Yennefer ve Triss karakterlerini oyuna aktarmışlar.

Daha önce Henry Cavill'ın The Witcher 3'e aktarıldığı bir mod ile karşılaşmıştık. Henry Cavill Retexture isimli mod ile oyuna aktarılan Henry Cavill'den sonra bu sefer de dizinin diğer önemli karakterlerinin oyuna aktarıldığını görüyoruz. Yennefer Anya Chalotra Retexture ve Netflix Triss Merigold isimli modlar ile bu iki karakter de oyuna aktarılmış.

The Witcher 3 için yapılabilecek en kötü mod yapıldı

Tabi yapılan bu modları kim denemek ister emin değiliz. Burada tabi ki karakterlerin görünümü ile bir sıkıntımız yok. Witcher dizi serisinde bu karakterlerin görünümünden ziyade diziye aktarılmaları tepki toplamıştı. Dizi tabi ki oyun yerine uyarlama olarak kitapları takip ediyor. Fakat kitaplarda da bu iki karakterin çok farklı bir şekilde ele alındıklarını söyleyebiliriz. 

Yorumlar 52
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 19:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2020 07:10
Ya burdaki insanlarin witcher 3 gelmis gecmis oyun diyip,sevmeyenlere mobil oyuncu gibi davranmalari beni cok baydi,bak bende witcher faniyim,amma witcher anca 9 olur.Cok yanlisi var abi.cok yanlisi var.hepsini sigdiramiyorum adam olup dinlemek istiyorsaniz kusurlarina john wick#8233 ekleyin dcden
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2020 10:24
Neymiş oyun tarihinin en abartılmış oyunuymuş. Yaa geç oynadınız diye veya pc niz kaldırmadı veya çok duydunuz diye gidip pislik atıyorsunuz başka bi açıklaması yok. Adamlar wholesome bi oyun yapmış ayrıca bir çok unsur göz önüne alınarak yapılıyor yorumlar, rasgele abi güzel oyun 10 vereyim demiyor
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2020 07:03
Levele gore degil,random olarak cikiyor ki hayatimda duydugum en sacma sey.sonraaa,oyundaki Alchemy bozuk.Absurt OP oluyorsun.oyunun eglencesi kalmiyor.boss desen yok denilcek kadar az.Wild hunt bok gibi villianlardi.zaten 1-2 vurusta olen binlerce askeri oldugunu ogrenince buyusu kacti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2020 00:13
İlk önce altyazıları büyütsünler ps de oynanmıyor :(
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2020 12:43
Sen oynuyamıyorsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2020 17:59
Bazı kesimleri memnun edebilmek için karakterleri cinsiyetsiz yapmışlar. Triss E5 otoban kenarında cebindeki maket bıçağıyla otostop çeken hanım abilere benziyor. Yen'in çene yapısı zaten ele veriyor ne olduğunu. Admin "kötü" tabiriyle kibarlık etmiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2020 22:42
tamam zevkler ve renkler tartışılmaz ama genel olarak beğenilen bir şeye kötü olmuş denilmez nedir bu arkadaş "ali ata bak" fişinden mi başlatmak gerekiyor sizi.. ayrıca bir insan beğenmediği bir şeyle ilgili makaleyi neden üşenmeyip okur çok boş vaktiniz var anladığım kadarıyla...
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2020 11:38
Bir arkadaş kitlesinin seviyesizliği demiş.
Tamam oyunu beğenmeyebilirsin ama kitlesine laf atamazsın
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 3 için yapılabilecek en kötü mod yapıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×