The Witcher 3'ün ertelenme sebebini oyunu geliştirenler açıkladı

Emin Çıtak
Emin Çıtak 15.12.2014 - 16:30
Ve bir kez daha CD Projekt'in neden oyuncuların göz bebeği olduğu kanıtlandı
CD Projekt, yaptığı oyunlar kadar, oyuncularına duyduğu büyük saygıyla anılan bir firma. Elbette b büyük saygının geri dönüşü, The Witcher 3'ün ertelenmesi olayında bile oyuncuları tarafından büyük bir anlayış ile karşılanması sağlıyor.

CD Projekt Red'den Adam Kicinski, Polonya'dan bir finansal gazeteye oyunun ertelenmesiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"Oyuncular bizim bu kararımızı beklediğimizden bile iyi bir şekilde karşıladı. Bu kararı vermemiz zorunluydu, çünkü şu an oyun piyasası ham oyunlarla dolu. Biz oyunu oynanışı baltalayacak büyük hatalarla piyasaya sunmak istemiyoruz."

"The Witcher 3, büyüklüğünden kaynaklı olarak büyük/küçük çok fazla hataya sahipti. İşte oyunu ertelememizin en büyük sebebi, hatta tek sebebi bu. İlk defa böylesine geniş bir oyun yapıyoruz ve bu tecrübe oyuncular için işkenceye dönüşsün istemiyoruz."

Adam Kicinski açıklamalarıyla sadece oyuncuların gönlünü ferahlatmıyor, aslında yarım çıkan birçok oyun için geliştiricilere de uyarıda bulunuyor gibi geldi. Eh, kimse haksız olduğunu söyleyemez.

The Witcher 3'ün ertelenme sebebini oyunu geliştirenler açıkladı
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 23:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 3'ün ertelenme sebebini oyunu geliştirenler açıkladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×