The Witcher üçüncü sezon senaryosu neredeyse tamamlanmış

Murathan Özlü
Murathan Özlü 18.12.2021 - 15:53
Witcher'ın dizisi hız kesmiyor, dün Netflix'te ikinci sezonu yayınlanan The Witcher üçüncü sezonu, Witcher kitaplarından "Nefret Çağı"nı konu alacak.

The Witcher üçüncü sezon senaryosu, serinin yönetmeni Lauren Schmidt Hissrich'in ifadelerine göre neredeyse tamamlanmış durumda.

The Witcher sezon 2'nin yayınlanmasının ardından TechRadar'a röportaj veren Hissrich, dizinin yeni sezonunun kitaplardan "Nefret Çağı" (Time of Contempt)'nı konu alacağını belirtti. Daha önce, The Witcher dizisinin her sezonunun bir kitabı konu alacağı açıklanmıştı.

The Witcher üçüncü sezonu serinin ikinci kitabını konu alacak

Schmidt Hissrich'in Witcher serisindeki favori kitabı olduğunu ifade ettiği Nefret Çağı, Elflerin Kanı romanından sonra geliyor.  Hissrich, ilk iki sezonun "büyük olaylara" seyirciyi hazırlama görevini üstlendiklerini belirtti.

"Dizinin ilk iki sezonu, yaşanmak üzere olan önemli olaylara zemin hazırladı." ifadelerini kullanan Hissrich sözlerine şöyle devam ediyor " Ve üçüncü sezon için yaratım süreci artık başlıyor. Senaryomuzu hazırladık,  yönetmen ve oyuncuları tekrar bir araya getirdik ve üçüncü sezonun muhteşem bir sezon olması için artık her şey hazır." ifadelerini kullandı.

The Witcher üçüncü sezon
The Witcher dizisinin üçüncü sezonu, 2022'nin ilk aylarında çekilmeye başlanırsa ikinci sezondan daha çabuk gelebilir. Dizinin ikinci sezonu,  aslında ilk sezonun bitmesinin hemen ardından, 2020'nin başlarında çekilmeye başlanmıştı.

Ancak pandeminin sebep olduğu sıkıntılar sebebiyle dizinin ikinci sezonunu ancak iki yıl aranın ardından izleme fırsatı bulmuştuk.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 02:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2021 02:34
Dizinin 2. sezon ilk 3 bölümünü izledim. Gayet de güzel olmuş. Bizim izleyicilere ne verseler az, bölümlerinin devamını izlemek için sabırsızlanıyorum.

Hem hikaye olarak güzel yazılmış hem de Yennefer hariç oyuncuları çok sevdim.

Favorilerim: Geralt, Ciri, Dandel. ve Vesemir :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2021 12:21
İçine etmişler serinin. Zenci elfleri 3. sınıf cast seçimini de sineye çektik ama kardeşim biraz hikayeye sadık kalsaydınız bari.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2021 23:58
Witcher evrenini ve oyununu bilmeyen biri dizisini izlese hiç bir şey anlamaz :( Şunu bir doğru dürüst yapamadılar. Oyuncu seçenekleride çok yanlış. Bu diziyi keşke hbo max veya amazon yapsaydı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2021 16:30
Benim için Witcher için CDPR'nin yaptığı 2. vs 3. oyun resmen tüm evrenin mihenk taşı gibi.

Muhtemelen o oyunları oynamasam bu dizinin birinci sezonunun ikinci bölümüne elim gitmezdi.

Yani bazıları internette Game Of Thrones gibi falan diyor da, yok daha neler...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2021 18:39
iyi film ama en kotu ihtimalle bile boyle olacak bi evren oldugu icin iyi. Yani adamlar yapamamis. Daha iyisini beklerdim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher üçüncü sezon senaryosu neredeyse tamamlanmış

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×