Thor: Ragnarok kendi kendine spoiler verdi

Thor: Ragnarok kendi kendine spoiler verdi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 13.09.2017 - 13:13
Marvel çok kızacak.

Thor: Ragnarok, Marvel Cinematic Universe'de heyecanını sürdürüyor ve biz de deliler gibi bekliyoruz. Yayınlanan fragmanlarda Thor'un Hela ile başının dertte olduğunu biliyoruz. Daha yayınlanan ilk fragmanda Mjölnir'in Hela'nın elinde parçalanması sonucu, Thor sevdiği çekicine veda ediyordu. Sabah saatlerinde Entertainment Tonight'ın yayınlandığı Thor'un kamera arkası videosunda ise film hakkında büyük bir spoiler vermiş olabilir. Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Yazının bu kısmından sonrası "Spoiler" içermektedir------------------------------------

Thor: Ragnarok kendi kendine spoiler verdi

Entertainment Tonight'ın paylaştığı videoda hayranların bazıları bir gariplik fark etti. Sosyal medyada paylaşıldıktan sonra ise yayılan fotoğraf. Bize Thor'un filmin sonlarında tekrar Mjölnir'e kavuşacağını gösteriyor. Aşağıdan da görebileceğiniz gibi Chirs Hemsworth çektiği bir sahnede, Avengers ve Thor filmlerinde olduğu gibi Mjölnir'i çağırdığı hareketini yapıyor. Fragmanlardan da hatırlayacağınız gibi Hela'nın Asgard'ı yerle bir etmesinden sonra Sakaar gezegenmine düşen Thor imaj değiştirip fotoğraftaki hali alıyordu. Yani Mjölnir filmin sonunda bir şekilde geri geliyor.

Bir başka sahnede ise Thor'un yine uzun saçlı bir halde elinde Mjölnir ile Loki'nin üstüne yürürken görüyoruz. Tahminen bu sahne Thor'un Odin'in aslında Loki olduğunu öğrendiği yer olabilir.

Thor: Ragnarok, 27 Ekim'de sinemalarda.

Thor: Ragnarok kendi kendine spoiler verdi

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2020 05:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2017 20:10
yani trailerın god of thunder sahnesinde zaten bu abimizin mjölniri alacağı garantiydi bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir