Tikle Games "Game Designer" arıyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Tikle Games "Game Designer" arıyor
Tikle Games, 2002 yılından beri mobil oyunlar geliştiren bir firma. Ayrıca 50'den fazla ülkede oyunları satılıyor, bu sayı giderek artmaya da devam ediyor. Burada çalışan arkadaşlar, sürekli bir gelişim içerisinde olduklarını ve aralarına alacakları yeni takım arkadaşları ile daha da güçleneceklerini belirtiyorlar. Bu neden siz olmayasınız?

"Geleceğin Sid Meier'ı olmak istiyorum. Cep telefonları için detaylı oyun tasarımı yapıp, bunu kağıda dökebilirim, senaryo ve metinlerini yazabilirim, grafik tasarım değil ama dahası bu konuda istekli ve hevesliyim." düşüncelerine sahip olan arkadaşları aralaırnda görmekten mutluluk duyacaklardır. Böylece hem siz, hem de Tikle Games, oyun dünyasında kendine daha önemli yerler bulabilme şansına da sahip olacaktır.

İletişim için games@tikle.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 06:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tikle Games

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×