Tiny Tina’s Wonderlands çıkış tarihi ve yeni video

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.09.2021 - 11:53
Gearbox ve 2K'nın Borderlands evreninde geçen yeni oyunu Tiny Tina’s Wonderlands çıkış tarihi 25 Mart 2022 olarak açıklandı.

2K ve Gearbox Entertainment bugün, Tiny Tina'nın öngörülemeyen zihninden yağmacı nişancı türüne yeni bir giriş olan Tiny Tina’s Wonderlands için yepyeni bir fragman yayınladı. Fragman, hayranların oyuna ilk bakışını içeriyor ve büyü, karakter yaratma ve masa üstünden esinlenilen Overworld gibi yepyeni mekanikleri ortaya koyuyor. Fragman ayrıca ilk kez all-star ünlü oyuncu kadrosunu da sergiliyor. 

Tiny Tina’s Wonderlands oynanış videosu yayınlandı

Ayrıca 2K ve Gearbox, Tiny Tina's Wonderlands'in, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation?5, PlayStation?4 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC'de 25 Mart 2022'de çıkış yapacağını duyurdu. Ön siparişler artık tüm platformlarda mevcut ve oyunu ön sipariş veren tüm oyuncular, benzersiz bir zırh olan Golden Hero Armor Pack'i alacak. Bu oyun içi eşya, tüm platformlardaki tüm sürümler için mevcuttur. Oyuncular ayrıca oyunun haber bültenine kaydolmak ve Town Crier Pack oyun içi kozmetikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için playwonderlands.com'u ziyaret edebilir.

Tiny Tina’s Wonderlands çıkış tarihi ve yeni video

  • Tiny Tina, kuralların nadiren geçerli olduğu olağanüstü bir fantezi dünyasında düzensiz rehberinizdir. Hepsi uçsuz bucaksız bir Overworld ile birbirine bağlı olan görkemli şehirleri, nemli mantar ormanlarını, önsezi dolu kaleleri ve daha fazlasını keşfedin;
  •  Hepsi kendi harika yeteneklerine sahip altı benzersiz karakter beceri ağacını karıştırıp eşleştirmenize izin veren geniş çok sınıflı sistemle kendi kahramanınızı yaratın. Seviye atlayın, yapınızı iyileştirin, cephanenizi genişletin ve nihai Fatemaker olun; 
  • Çılgın birinci şahıs savaşlarında yıkıcı büyüler, güçlü silahlar ve benzersiz Aksiyon Becerileri ile kötülüğü alt edin. Ateş gücünüzü şakacı iskeletler, karada dolaşan köpekbalıkları ve devasa bölüm sonu canavarları dahil düşman lejyonlarını yok etmek için kullanın;
  • Sorunsuz çevrimiçi çok oyunculu veya yerel bölünmüş ekranda tek başınıza hikayenin keyfini çıkarın veya en fazla üç arkadaşınızla bir parti başlatın. Ganimetleri paylaşın veya en parlak ganimeti almak için acele edin - nasıl oynayacağınız size kalmış!

İnatçı kaptan Valentine (Andy Samberg), kurallara takıntılı robot Frette (Wanda Sykes) ve kuralları koyan ve dünyayı anında değiştiren sevilen, bomba atıcı Tiny Tina (Ashly Burch) deneyim için oyunculara katılıyor. Dragon Lord’u (Will Arnett) yenme maceraları sırasında oyuncular, ud kullanan bir Bardbarian ve Fairy Punchfather gibi sevimli uyumsuzlarla tanışacaklar.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 00:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2021 16:15
Pahalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tiny Tina’s Wonderlands çıkış tarihi ve yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×