Titanfall 2'yi eski nesilde görmemiz biraz zor

Emre Günen 20.10.2014 - 17:09
Yeni nesil animasyonlar, yeni nesile ihtiyaç duyacak
Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve oyun dünyasında rüzgar gibi esen Titanfall'un en büyük başarısından biri de tüm oyun platformlarına uygun biçimde hazırlanmış olmasıydı. Yeni ya da eski nesil fark etmeksizin boy gösteren Titanfall'un grafikleri de bir o kadar etkileyiciydi.

Her başarılı yapım gibi Titanfall'un da devam oyunun gelmesi muhtemel ama bu kez yapımcılar eski nesile oyun çıkartmaya söz veremiyorlar. Söylenene göre gizliden gizliye hazırlıkları başlamış olan Titanfall 2, sadece Xbox One, PlayStation 4 ve PC için geliştiriliyormuş.

Titanfall 2'yi eski nesilde görmemiz biraz zor
Yapımcıların yeni oyunlarında üzerinde durdukları en önemli konuların başında akıcı ve etkileyici animasyonlar oluşturmak geldiği söyleniyor. Yeni nesil oyun anlayışının en önemli parçası olarak gördükleri animasyonları daha iyi hale getirmek için de, üzerinde çalıştıkları platformun gücüne sırtlarını yaslamak zorunda olduklarını belirtiyorlar.

Şu an için resmi bir açıklama yok ama yapımcı firmanın harıl harıl deneyimli animasyon uzmanları aradığı ve yeni oyunlarını geliştirmek için ekip kurmaya başladığı söylentileri artık daha sık konuşulmaya başlandı.

Bakalım Titanfall 2 iddiası ne zaman gerçeğe dnüşecek?
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2024 02:41
Kalan Karakter: 300 Gönder
Titanfall 2'yi eski nesilde görmemiz biraz zor
İlginizi Çekebilir