Tokyo Game Show 2020, Koronavirüs sebebiyle iptal edildi

Tokyo Game Show 2020, Koronavirüs sebebiyle iptal edildi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.05.2020 - 11:19
Koronavirüs Salgını sebebiyle E3 ve Gamescom sonrasında iptal edilen fuarlar arasına Tokyo Game Show 2020 oyun fuarı da katıldı.

Covid-19, yani diğer adı ile Koronavirüs Salgını, oyun dünyasının özellikle doğudaki en büyük fuarlarından biri olan Tokyo Game Show fuarını da vurdu.Organizasyon yetkilileri yaptıkları açıklama ile birlikte Tokyo Game Show 2020'nin yapılmayacağını duyurdu. Böylelikle E3 2020 ve Gamescom 2020 oyun fuarılarından sonra sektörün en büyük fuarları arasında yer alan TGS fuarı da iptal edilmiş oldu

Tokyo Game Show 2020, Koronavirüs sebebiyle iptal edildi

Çin'in Wuhan kentinden çıkan Koronavirüs Salgını, bildiğiniz gibi kısa bir sürede hızlı bir şekilde tüm dünyaya yayıldı ve hala etkilerini sürdürüyor. Vaka sayıları her ne kadar düşmüş olsa da en ufak rehavette bu sayıların tekrar artış gösterdiğine şahit oluyoruz.

Bazı uzmanlar ise hastalığın ikinci dalgasının gelebileceğini savunuyor. Ülkemizde de hergün onlarca cana mal olan bu salgın, doğal olarak birçok etkinlik ve fuarın iptaline de sebep oluyor. Virüsün bir türlü kontrol altına alınamaması, Eylül ayında düzenlenen TGS 2020 gibi muhtemelen bu yıl içerisinde yapılacak bütün organizasyonların da iptaline sebep olacak. TGS 2019'a geçtiğimiz yıl 260.000'den fazla kişi katılmıştı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 05:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×