Tom Clancy's Elite Squad ön kayıtları başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.07.2020 - 10:12
Ubisoft'un farklı oyunlarında yer alan karakterleri bir araya getiren Tom Clancy's Elite Squad oyunu için her iki platformda da ön kayıtlar başladı.

Ubisoft'un UbiForward etkinliğinde ilk videosu ile karşımıza çıkan bir diğer oyunu da Tom Clancy's Elite Squad olmuştu. Sam Fisher dahil olmak üzere firmanın sahip olduğu yapımlardaki farklı karakterleri bir araya getiren oyunun ön kayıtları da başladı. Oyunun geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk videosu ve açıklamaları ise şu şekilde;

Tom Clancy's Elite Squad ön kayıtları başladı

Ubisoft Forward dijital konferansı sırasında Ubisoft, Tom Clancy's evreninden ikonik karakterler içeren ücretsiz oynanabilen bir mobil RPG olan Tom Clancy's Elite Squad™'ın 27 Ağustos'ta dünya çapında iOS ve Android cihazlar için çıkacağını duyurdu. Oyuncular, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege'nin ikonik operatörü Montagne için bir silah olan özel bir oyun içi ödülü edinmek için şimdi App Store ve Google Play'de ön kayıt yaptırabilirler.

Ubisoft Owlient tarafından geliştirilen Tom Clancy’s Elite Squad, Tom Clancy’s Ghost Recon, Splinter Cell, The Division ve Rainbow Six gibi video oyunu serilerine dayanan askeri bir mobil RPG’dir. Oyuncular ilk defa Tom Clancy’s evreninden Caveira, Sam Fisher, El Sueño, Montagne, Nomad ve daha fazlası dahil olmak üzere efsanevi karakterlerden oluşan bir ekip kurabilecekler.

Oyuncular sayısız silah, donanım parçaları ve en ölümcül kadroyu kurmak ve geliştirmek için eşsiz yeteneklere sahip 70 ikonik karaktere erişebilir. Komutan olarak oyuncular, Tom Clancy’s The Division®'dan Operasyon Üssü ve Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction®'dan Malta ve Valletta da dahil olmak üzere en efsanevi savaş alanlarında dinamik 5e5 çatışmalarda takımlarını yönetecek. Oyuncuların, galibiyeti elde etmek için savaş sırasında oyun gidişatını etkileyen komutları en iyi anda vermeleri ve rakip takımlarını yenmeleri gerekecektir.

Tom Clancy’s Elite Squad, oyuncuların dünyayı kurtarmak için yeni bir tehditle yüzleşmek zorunda kalacakları yepyeni bir Tom Clancy’s anlatısını tanıtan, heyecan verici bir hikaye modu içeriyor. Hikaye modu, çeşitli açılabilecek askerler ve benzersiz anlatı sahneleri ile birçok bölüm içerecek.

Hikaye modu ile birlikte, oyuncular heyecanlı PvP savaşları için arenadaki diğer ekiplere meydan okuyabilir ve hatta sürükleyici ve rekabetçi bir deneyim için destansı birlik savaşlarında güçlerini birleştirebilirler. Oyuncular, oyun dünya çapında çıktığında özel ödüllerini almak için App Store ve Google Play'de ön kayıt yapabilirler.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 16:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2020 10:46
Splinter cell nerede ey ubisoft. Watch dogs a vakit ayirana kadar bu seferde keşke splinter cell e sıra versyedin. Nasıl bir pazarlama kafanız var vallahi anlamak mümkün değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Clancy's Elite Squad ön kayıtları başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×