Tom Hardy'li Venom 2 fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.05.2021 - 16:13
Ünlü oyuncu Tom Hardy'i bir kez daha Eddie Brock rolüyle izleyeceğimiz Venom 2 filminden ilk fragman sonunda geldi.

Venom 2 filminin beklenen ilk fragmanı nihayet yayınlandı. Ünlü oyuncu Tom Hardy'i bir kez daha Eddie Brock (Venom) rolü ile izleyeceğimiz filmin bu ilk fragmanında hikaye adına birçok önemli sahneye de yer verildiğini görüyoruz. Covid-19 salgını sebebiyle hem çekimleri hem de gösterim tarihi birkaç kez ertelenen filmde Carnage karakteri de daha önce açıklandığı gibi boy gösterecek. Zaten kendisini simbiyot haliyle olmasa da ilk filmin son sahnesinde de görme şansına erişmiştik.

Venom 2 fragmanı sonunda yayınlandı

Filmin fragmanı Eddie Brock ve Venom ikilisinin iyice bütünleştiğinin gösterilmesi ile açılış yapıyor. Eddie'nin hayattan bezdiğini, venom'un ise tam aksine bu karmaşadan keyif aldığını görüyoruz. Daha da önemlisi ikili yakın çevresinde de mahalle bakkalına bile selam verecek seviyede bilinir bir hale gelmiş. Bu kısımların gerçekten de enteresan geldiğini itiraf etmem gerekiyor. 

Bu sahnelerin hemen ardından ise Woody Herrelson tarafından canlandırılan Cletus Kasady karakterine odaklanıldığını görüyoruz. kendisi tıpkı çizgi romanlarda olduğu gibi Carnage karakterine bu filmde dönüşecek ve mücadelenin de ana aktörlerinden birisi olacak. Nitekim fragmanda Eddie'ye "sen ve ben aynıyız" dediğini de net bir şekilde duyuyoruz.

Venom Let There Be Carnage filminde Tom Hardy ve Woody Herrelson gibi önemli oyuncuların yanı sıra Michelle Williams, Stephen Graham ve Reid Scott gibi isimler de yer alacak. Filmin yönetmenliği ise bu sefer ünlü oyuncu ve yönetmen Andy Serkis'e emanet. Henüz gösterim tarihi netleşmeyen filmin sonbahar aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

Tom Hardy'li Venom 2 fragmanı yayınlandı

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 21:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2021 21:40
Eski filme göre bol bol komik/mizah içeren sahne gelmiş gibi duruyor. Vahşet olsa çok daha iyi olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2021 11:06
Kan ve vahşet sahneleri bol olursa tadından yenmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2021 10:13
İlk film gibi zifiri karanlık ortamlara denk getirilmiş tüm CGI anlaşılan yine paradan kısmak için kalitesiz vasat bir film yapmışlar. İlk film gibi vasat olur ancak 3. Sınıf superkahraman filmi, halbuki çok iyi konuları vardır çizgi romanda. İki filmde de simbiyotlar villian yapılmış baydı artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2021 01:06
+18 olması gereken filmi gişe kaygısı nedeniyle ne hale getirmişler. Çizgi filmlerde bile Venom ve Carnage dediğin zaman insana korku gelirdi. Fragmanda gördüğüm kadarıyla bildiğin komedi film gibi olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2021 00:34
animated series deki gibi cılız ve çok maskülen olmayan siyah dişli bir carnage görmeyi çok isterdim bu bildiğin venomun dümdüz kırmızı filtrelisi gibi olmuş sanki... ya da ışıktan öyle gözüküyor. fragmanı ise pek beğenmedim öncekinin üstüne çok gaz verici şeyler yok ilki gibi olur en fazla sanırım
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Hardy'li Venom 2 fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×