Tom Holland: 'Spider-Man 3'te Tobey Maguire ve Andrew Garfield olmayacak'

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.02.2021 - 16:51
Örümcek Adam filmlerinin başrol oyuncusu olan Tom Holland, dedikoduların aksine Tobey Maguire ve Andrew Garfield'ın filmde yer almadığını söyledi

Spider-Man 3 filmi Marvel Sinematik Evreni için oldukça önemli bir yer teşkil ediyor. Bunun sebebi ise eski filmlerde yer alan oyuncuların bu yeni filmde de yer alacağına dair gelen haberler. Bazı oyuncular resmi olarak açıklansa da bazıları ise uzun süredir dedikodu olarak filmin gündemini meşgul ediyor. Yeni seride Peter Parker karakterine hayat veren Tom Holland ise diğer Örümcek Adam'ların filmde olmayacağını belirtmiş.

Tobey Maguire ve Andrew Garfield, Spider-Man 3'te yer alacak mı?

Marvel'ın Sony ile olan anlaşması ve Fox'un satın alınması sonrasında bildiğiniz gibi evren iyice genişlemiş durumda. Özellikle yeni faz ile birlikte multiverse, yani çoklu evren olayına girilmesi de bekleniyor. Nitekim hala tam olarak açıklanmasa da WandaVision dizisinde bunun ilk adımlarını da görmeye başladık. Bu konuyu işleyecek sıradaki yapımlar ise Spider-Man 3 ve Doctor Strange and the Multiverse of Madness filmleri olacak.

Tabi işin Spider-Man 3 tarafında bu dedikoduları ateşleyen en önemli unsurlar diğer Spider-Man filmlerindeki karakterlerin yeni film için açıklanmış olması. Tobey Maguire'ın yer aldığı serinin 2.filminde Doctor Octopus olarak karşımıza çıkan Alfred Molina ve Andrew Garfield'ın yer aldığı Amazing Spider-Man serisinin 2.filminde Electro olarak karşımıza çıkan Jamie Fox'un yeni filmde yer alacağı resmi olarak açıklanmıştı. Bu oyuncuların resmi olarak açıklanmasının ardından Andrew Garfield'ın filmde yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor, Tobey Maguire için ise Marvel'ın Sony ile görüşmelere devam ettiği belirtiliyordu. Tom Holland ise bu durumun doğru olmadığını dile getirmiş.

Tom Holland: 'Spider-Man 3'te Tobey Maguire ve Andrew Garfield olmayacak'

"Hayır, hayır. Bu filmde yer almayacaklar." diyen Tom Holland, sözlerine şu şekilde devam etmiş; "Tabi filmle ilgili en büyük bilgiyi benden saklamadıkları sürece. Bu sırrın da benden saklanamayacak kadar büyük ve önemli bir bilgi olduğunu düşünüyorum. Ama şimdilik hayır, olmayacaklar. Yaptığımız örümcek Adam filmlerinin ise devamının geleceğini söyleyebilirim."

Tabi Tom Holland'ın bu şekilde bir açıklama yapmasının en büyük sebebi kendisinin MCU için en çok konuşan isimlerden biri olmasından dolayı kaynaklanıyor. Tom Holland daha önceki yer aldığı filmlerle ilgili vermemesi gereken bazı bilgileri açıklamasıyla meşhur. Ama dediği gibi Marvel filmin başrol oyuncusundan böyle bir bilgiyi saklar mı, tam olarak emin değiliz. Tabi Holland'ın bilmesine rağmen sürpriz olması için ters bir açıklama yapma ihtimali de bulunmakta.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 14:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2021 09:13
İlgi çekmek bence. Çünkü Dünyada baya olay oldu bu, şimdi kalkıpta oynatmıyoruz derlerse "nah" izlerim :)
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2021 01:05
kalktı ve oynamıyorlar dedi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2021 20:55
Keşke şu liseli vardı ya ah o liseli modundan çıkmış, aptal aptal ağlayan örümcek adam yerine biraz eğlenceli bir tip örümcek adam izlesek. Biraz daha acımasız, 30 lu yaşlarda falan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2021 11:47
Yeni seri gayet güzel eskilerin olmaması çok da önemli değil
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2021 14:59
13.02 sen düşünerek yaz. Yeni seride bu oyuncuların olması zorunlu değil.
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2021 13:02
Yeni serinin güzel olması, önceki spider man oyuncularının olmaması için bir neden değil. Düşünerek yorum yazın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 11.02.2021 03:23
Bu çocuk biraz gerizekalı galiba?? Hala demeç veriyor çünkü...
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2021 22:48
La olum o zaman bu adamların senin filminin setinde ne işi var la get adamı hasta etme zıpır seni
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Holland: 'Spider-Man 3'te Tobey Maguire ve Andrew Garfield olmayacak'

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×