Tom ve Jerry filminin posteri yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 24.12.2020 - 14:19
Chloe Grace Moretz ve Michael Pena'nın başrolünü paylaştığı Tom ve Jerry filmi, 5 Mart 2021'de sinemaseverler ile buluşacak.

2021'de vizyona girmesi planlanan Tom ve Jerry filminin ilk posteri yayınlandı. Chloe Grace Moretz ve Michael Pena'nın başrolünü paylaştığı film, Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile anlaşan genç bir kadının hikayesini konu alıyor. Kevin Costello tarafından kaleme alınan ve Tim Story'nin yönetmen koltuğuna oturduğu live action filmi Joseph Barbera ile William Hanna'nın klasik karakterlerine dayanıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Chloë Grace Moretz (Neighbors 2: Sorority Rising, The Addams Family), Michael Peña (Cesar Chavez, American Hustle, Ant-Man), Rob Delaney (Deadpool 2, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw), Colin Jost (How to be Single, Saturday Night Live) ve Ken Jeong (Crazy Rich Asians, The Hangover, Transformers: Dark of the Moon) gibi başarılı isimler yer alıyor.

Tom ve Jerry, 5 Mart 2021'de sinemalarda!

Çok sevilen kovalamaca Jerry’nin New York’a taşınıp, yüzyıllardır en iyi düğünlerin gerçekleştiği otel’de Tom’dan kurtulmak için onu düğün planlayıcısı olarak işe aldırmasıyla yeniden alevlenir. Tim Story’in yönettiği filmde bu kedi fare kovalamacası başkalarının sahip olduğu işi, düğün ve otelin mahvolma ihtimalini karşı karşıya getirir. Bu iki ezeli rakibin günÜ kurtarmak için birlikte çalışmaları gerekmektedir.

Yöneticiği yapımcılığı Tim Story, Adam Goodman, Steven Harding, Sam Register, Jesse Ehrman, ve Allison Abbate’in üstlendiği yaratıcı kamera arkası ekibinde görüntü yönetmeni Alan Stewart, yapım tasarımcısı James Hambidge, editör Peter S. Elliot, kostüm tasarımcısı Alison McCosh bulunuyor. Filmin müzikleri ise, Christopher Lennertz tarafından bestelendi. Filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek.

Tom ve Jerry, 5 Mart 2021 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

Tom ve Jerry filminin posteri yayınlandı

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 03:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2020 21:23
90s larda olsa soba ateşinde patates közlenirken tüplü tv de 1 kiş günü izlenebilirdi şimdi 32 yaşindayim hiç hevesim kalmadi . Hayalet avcilari izlediğimde çoçuğuz 1 saat reklamda beklesek tadi vardi şimdi tad alamiyom nedense film izlenek bile itici oldu haber izliyorum full
Kalan Karakter : 300 Gönder
kaskal
kaskal 26.12.2020 14:14
Gene Deitch'in ölmesini mi beklediniz?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 15:15
Animasyon olsaydı daha iyiydi ama siz daha iyi bilirsiniz tabi.
MK Okuru
MK Okuru 26.12.2020 11:53
Yarı animasyon zaten. Space Jam filmi gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 20:01
Tom ve Jerry'e Michael Pena başrolü yakışmadı....
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 12:35
Bu film komple yakışmadı demek daha doğru
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom ve Jerry filminin posteri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×