Toplam 31 TL değerindeki bir oyunu Epic Games ücretsiz dağıtıyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 12.08.2021 - 18:04
Toplam değeri 31 TL olan Rebel Galaxy an itibariyle Epic Games ücretsiz oyunları kütüphanesine ismini yazdırmış bulunuyor.

Her hafta oyunculara ücretsiz oyun sunma politikasını tam gaz devam ettiren Epic Games, bu hafta ise Steam değeri toplam 31 TL olan bir oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Rebel Galaxy, bilinen evrenin ucundaki tuhaf sakinlerle aksiyon dolu bir savaş, keşif, buluş, ticaret ve "pazarlık" oyunudur. An itibariyle Epic Games ücretsiz oyunlarının arasına eklenmiş olan yapımı 19 Ağustos'a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Toplam 31 TL değerindeki bir oyunu Epic Games ücretsiz dağıtıyor

Bugün saat 18.00'dan (12 Ağustos 2021) itibaren Rebel Galaxy'i 19 Ağustos 2021 saat 18.00'a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Epic Games'in gelecek hafta ücretsiz bir şekilde vereceği yeni oyunlarda belli olmuş bulunuyor. Bu hafta sadece Rebel Galaxy verilirken, haftaya ise Yooka-Laylee ücretsiz bir şekilde verilecek.

Toplam 31 TL değerindeki bir oyunu Epic Games ücretsiz dağıtıyor

Her hafta bedava bir şekilde verilen haftalık Epic Games ücretsiz oyunlarınızı buradan oldukça basit bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve herhangi bir ek ücret gerekmeden kalıcı olarak kütüphanenizden erişebilirsiniz. Korsanlarla savaşacak, anormallikleri keşfedecek, uzaylılarla arkadaş olacak, savaş enkazlarını yağmalayacak, asteroitlerden kaynak çıkaracak ve yapıtları keşfedeceğiniz heyecan dolu bir uzay macerası sunmayı vaat eden Rebel Galaxy, artık Epic Games haftalık ücretsiz oyun listesinde yer alıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Toplam 31 TL değerindeki bir oyunu Epic Games ücretsiz dağıtıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×