Toplam 80 TL değerindeki iki oyun, Epic Games'de ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 3.12.2021 - 00:32
Toplam değeri 80 TL olan Dead by Daylight ve while True: learn(), an itibariyle Epic Games ücretsiz oyunları arasına eklenmiş bulunuyor.

Her haftanın perşembe günü, oyunculara ücretsiz bir şekilde oyun sunmaya devam eden Epic Games, bu hafta ise, toplam 80 TL değerindeki Dead by Daylight ve while True: learn () oyunlarını ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. 9 Aralık saat 19.00'a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebileceğiniz ücretsiz oyunlar, ünlü korku oyunu Dead by Daylight'ın yanı sıra; while True: learn (), eğitici bir programlama simülasyonu ile birlikte karşımıza çıkıyor.

Toplam 80 TL değerindeki iki oyun, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic Games hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza ulaşabilirsiniz.

Toplam 80 TL değerindeki iki oyun, Epic Games'de ücretsiz oldu

Ayrıca, haftaya perşembe günü ücretsiz olarak verilecek olan iki oyun da belli olmuş bulunuyor. PS Plus Aralık 2021'in listesinde de yer alan Godfall Challenger Edition ve Prison Architect, 9 Aralık 2021 itibariyle Epic'de ücretsiz olacak. Ücretsiz bir şekilde dağıtmaya devam ettiği oyunlara ara vermeyen mağaza, uzun bir süre daha duraksamayacak gibi gözüküyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 00:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Toplam 80 TL değerindeki iki oyun, Epic Games'de ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×