Total Immersion Racing geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Total Immersion Racing geliyor
Empire Interactive firması PC, PS2 ve Xbox için yeni bir GT yarış oyunu Total Immersion Racing'i duyurdu. Bu yeni yarış oyununda oyuncular GT kariyerindeki basamakları teker tejer tırmanarak şampiyonluk yolunda ilerlemeye çalışacaklar. Birbirinden ilginç ve realistik mekanlarda geçecek olan yarış oyununda ayrıca bilgisayarın yapay zekasına oldukça güveniliyor ve oyunda her AI yarışçının kendisine özel kişisel sürüş becerisi olacağı belirtiliyor. Ayrıca kendilerini oyuncunun gösterdiği reaksiyona göre ayarlama gibi bir özellikleri de olacak. Total Immersion Racing sonbahar 2002'de piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Total Immersion Racing geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×