Total War Türkiye'den taze haberler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Total War severler için şu sır
Total War severler için şu sıralar güzel gelişmelerin yaşandığını söyleyebiliriz. Empire Total War için hazırlanan Ottoman Empire Realism modunun son sürümü yayımlandı. Ayrıca Empire Total War'un ilk Machinima'sı da hazırlandı. Bitmedi, Medieval Total War 2 için The Turks Realism Mod 1.0 da sizi bekliyor. Hepsi için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

Ottoman Empire Realism MOD v1.3 (Çıktı)

Total War Türkiye Aracılığıyla İlk Empire: Total War Machinima’sı

The Turks Realism MOD 1.0 (Çıktı)

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Total War Türkiye'den taze haberler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×