Trine 2'nin yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 4.12.2010 - 11:06
Masal devam ediyor.
Geçen yıl Frozenbyte tarafından geliştirilip piyasaya çıkan Trine, masalsı grafikleri, daha sonradan eklenen Türkçe dil desteği, bulmaca öğeleri içeren 2D oynanışı ile oyunseverlerin beğenisini kazandı. Yoğun ilgi karşısında Frozenbyte, Trine 2'yi geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için 2011 yılının ilkbahar aylarında çıkacak Trine 2'nin yeni ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Trine 2'nin yeni ekran görüntüleri yayınlandı
Trine 2'nin yeni ekran görüntüleri yayınlandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Trine 2'nin yeni ekran görüntüleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×