Tüm Minecraft oyunlarını içeren Minecraft paketi Game Pass'e ekleniyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 17.10.2021 - 16:18
Microsoft'un Minecraft Dungeons, Minecraft jave ve Minecraft Bedrock versiyonlarını bir araya topladığı Minecraft paketi Game Pass'e ekleniyor.

Dün gerçekleştirilen Minecraft Live 2021 etkinliğinde açıklananlara göre Minecraft paketi Game Pass'e ekleniyor.  Aslında Minecraft an itibariyle PC'de oynanabiliyor ancak Nojang, bahsi geçen paket içerisinde Minecraft Dungeons, Minecraft Bedrock ve Minecraft Java versiyonları birlikte geliyor. Minecraft Dungeons Steam'e geçtiğimiz ay eklenmişti.

Minecraft paketi Game Pass'e Kasım ayında eklenecek

Minecraft Dungeons ve Minecraft Bedrock'un konsol versiyonları zaten Xbox Game Pass'e eklenmişti. Bu yeni paket ile, Minecraft'ın Java versiyonu da Game Pass'e (ve PC platformu için de) eklenmiş olacak.  Microsoft böylece, tüm Minecraft oyunlarını tek bir abonelik şemsiyesi altında toplamış oldu.

Minecraft paketi Game Pass

Minecraft Bedrock ve Java versiyonları arasındaki fark kısaca, Bedrock çarpraz-platformlar da oynamaya, Java ise modlamaya daha elverişli yapıda. Ancak oyunun Java ve Bedrock versiyonlarını farklı platformlarda aynı anda oynamak hala mümkün değil.

Eğer Minecraft seven bir oyuncuysanız an itibariyle Minecraft paket halinde Game Pass'in hem konsol hem de PC versiyonlarına gelmiş durumda. Yani Minecraft oyunları arasında geçiş yaparak (ve arkadaşlarınızla) oynamak için yapmanız gereken tek şey Game Pass'e giriş yapmak olacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 07:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 03:43
gamepass kullanan veled varmıydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 03:22
steam gelsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tüm Minecraft oyunlarını içeren Minecraft paketi Game Pass'e ekleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×