Türk oyunu Toy Car Simulator, Android platformu için çıktı!

Türk oyunu Toy Car Simulator, Android platformu için çıktı!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 20.04.2015 - 10:25
Onivo Games’in yeni oyunu oldukça başarılı gözüküyor
Daha önce Orange Ball isimli sevimli oyun ile, mobil platformlara merhaba diyen Türk oyun geliştiricisi Onivo Games, yeni oyunları Toy Car Simulator ile Android platformunda yerini aldı.

Oldukça sevimli grafikleri, başarılı araç fizikleri, onlarca farklı araç ile, şimdiden Google Play Store’daki en kaliteli oyunlardan birisi gibi gözüken Toy Car Simulator’da hiçbir şey için hazıra kaçılmadı.

Türk oyunu Toy Car Simulator, Android platformu için çıktı!
Genelde hazır kitlerin sıkça kullanıldığı mobil oyunlarda, kaliteden ödün vermemek için araç fizikleri, modellemeler, grafikler dahil tamamen sıfırdan tasarlanan oyun, Türk oyun dünyası içerisinden çıkan en başarılı mobil oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bizlerinde eğlenerek oynadığı Toy Car Simulator’un Google Play adresine şuradan, Onivo Games’in bir önceki başarılı platform oyunu olan Orange Ball’a ise şuradan ulaşabilirsiniz. Bu arada oyunun Apple App Store için de çok yakında yayımlanacağını belirtelim.

İşte Toy Car Simulator’un oynanış videosu:

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 16:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×