Turnuva şampiyonunu yendi, sevinçten ağladı

Turnuva şampiyonunu yendi, sevinçten ağladı

Furkan Güler
Furkan Güler 30.01.2018 - 11:09
Galibiyete kendisi bile inanamadı.

Dövüş oyunlarının en büyük turnuvası olan EVO'nun Japonya ayağında ilginç bir olay yaşandı. Guilty Gear Xrd REV 2 oyunu için yapılan turnuvaya katılan Mikado Shodai, oyunun en iyilerinden biri olarak gösterilen Omito isimli oyuncu ile karşılaştığını görünce ilk önce pes etmek istedi. Ancak yenmesine kesin gözü ile bakılan Omito, sürpriz bir şekilde Mikado Shodai tarafından elendi. SOL BADGUY ile oynayan Mikado Shodai, Omito'ya karşı kazandıktan sonra galibiyete kendisi bile inanamadı.

Turnuvada şampiyonu yenince sevinçten ağladı

Zaferin ardından sevinç gözyaşları döken Mikado Shodai için sunucular da sevindi. Yenilginin ardından hızlı bir şekilde maç alanını terk eden Omito ise yaşanan duruma karşı sessizliğini bozmadı. Turnuvanın ilerleyen maçları ise Mikado Shodai için pek iyi gitmedi. Kendisi sonraki maçta 2 - 0 yenilerek turnuvaya veda etmek zorunda kaldı. Ancak Omito ise kaybedenlerin oynadığı eşleştirme maçlarını kazanarak ilk 8 oyuncu arasına girmeyi başardı. Mikado Shodai turnuvadan elense de muhtemelen kendisi Omito'yu yendiği için turnuvadan memnun ayrılmıştır. Eğer Evo turnuvasını kaçırmak istemiyorsanız Twitch'ten canlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 12:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×