Twisted Metal'dan Sweet Tooth, Mortal Kombat yolcusu!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 12.02.2015 - 13:49
Ya da Ed Boon yine bizi trollüyor...
Bu duruma aslında hiç yabancı değiliz. Oyun dünyasının kült karakterleri geçmişte de birçok kez dövüş oyunlarına konuk oldular. Hatta yakın zamandan örnek vermemiz gerekirse: Ezio'nun Soul Calibur 5'e, Kratos'un ise Mortal Kombat'a konuk olması.

Twisted Metal'dan Sweet Tooth, Mortal Kombat yolcusu!
Ed Boon Twitter üzerinden Mortal Kombat hayranlarının tepkisini ölçmeye devam ediyor. Masasında duran Red Velvet Oreo'nun fotoğrafını çekip altına Twisted Metal hayranlarını harekete geçirecek iki kelimeyi yazdı:  SWEET TOOTH!

"Bunlar gerçekten benim tatlı dişlerime iyi gelecek."

Bakalım bu tweet ne anlama geliyor? Ya Ed Boon yine bizleri trollüyor, yada önümüzdeki günlerde Sweet Tooth, Mortal Kombat X'in yeni konuğu oluyor.


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal'dan Sweet Tooth, Mortal Kombat yolcusu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×