Ubisoft: "Serileşmeyecek oyunları yapmıyoruz"

Ubisoft: "Serileşmeyecek oyunları yapmıyoruz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 15.07.2013 - 23:33
Ubi açık ve net
Ubisoft yetkilisi Tony Key firmanın politikaları ve spesifik olarak heyecanla beklenen Watch Dogs'un geleceği hakkında konuştu. Oyunun bir seri olmak üzere tasarlanmasına değinen bir gazeteciye "Tüm oyunlarımızın olayı bu. Eğer içinden bir seri çıkmayacağını düşünüyorsak başlamıyoruz bile. Artık ateş et ve unut mantığı kalmadı, çok pahalı" ifadeleriyle cevap verdi. Watch Dogs ise Key'e göre şimdiden bir "franchise". Yakınlarda Amerika'da patlayan NSA PRISM skandalının oyuna ilgiyi de arttırdığına değinen bu skandalı promosyon olarak kendi lehlerine çevirdiklerini de açıkladı. Ubisoft bu konuda firmaların çok uzun zamandır söyledikleri şeyleri tekrarlıyor; oyun yapmak artık çok pahalı ve bir AAA oyunun kendini ekarte edebilmek için ya seri olması gerekiyor, ya da en az 10 milyon satması. Bakalım Watch Dogs yoluna nasıl devam edecek.

Ubisoft: "Serileşmeyecek oyunları yapmıyoruz"
Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 08:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×