Ubisoft Connect indirimleri başladı

Ubisoft Connect  indirimleri başladı

Berat Darıcı
Berat Darıcı 27.11.2020 - 11:08
Ubisoft, dijital oyun dağıtma platformu Ubisoft Connect için Black Friday indirimlerini başlattı.

Ubisoft, dijital oyun dağıtma platformu Ubisoft Connect için oyun indirimlerini başlattı. Black Friday dönemi ile indirimlerin ardı arkası kesilmiyor. İndirim oranları bazı oyunlarda %80 seviyelerine kadar çıkmış.


Geçtiğimiz haftalarda Ubisoft Montreal'da yaşanan rehine kriziyle gündeme gelen Ubisoft, ciddi bir sıkıntı olmadan olayı atlatmayı başarmıştı. Benzer tarihlerde firma, Ubisoft Connect dönüşümü ile uğraşıyordu. Ubisoft Connect şu anda kullanılabilir durumda. Ayrıca Ubisoft Connect Türkçe dil desteği sunmaya başlayarak bu konuda doğru bir adım attı.

Ubisoft Connect ile çapraz platform oyun oynama konusunda çoğu oyuna destek getirildi. Ayrıca ilerlemelerinizi farklı platformlara aktarabiliyorsunuz. Elbette bu özelliklerin belirli oyunlar için geçerli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Ubisoft Connect  indirimleri başladı

Ubisoft Connect indirimlerinde öne çıkan oyunlar

İndirimlerde öne çıkan oyunlara gelecek olursak Watch Dogs Legion %25 indirime girmiş durumda. Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen oyun ray tracing desteğine sahip. 29 Ekim 2020 tarihinde satışa çıkan Watch Dogs Legion, Türkçe dil desteğine sahip değil. Oyun 45 GB depolama alanına ihtiyaç duyuyor ve SSD öneriliyor. Legion, PC, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4 ve Stadia için ulaşılabilir durumda.

Anno 1800 Complete Edition %50 indirimle 224,50 TL fiyat etiketine sahip. Şehir kurma simülasyon oyunu diğer Ubisoft oyunları gibi Türkçe dil desteğine sahip değil. Oyun 8 GB depolama alanına ihtiyaç duyuyor.

Assassin's Creed Odyssey Ultimate sürümü %75 ile 128,75 TL olmuş. Oyunu almadan önce 46 GB depolama alanınızın olduğundan emin olun. Eğer Türkçe olarak oynamak istiyorsanız kötü haber Türkçe alt yazı desteği bulunmamakta.

Tom Clancy’s The Division 2 Ultimate sürümü %70 indirimle 107,70 TL. DirectX 12 destekli oyun güncellemeler ile oldukça ilerledi. Türkçe dil desteği yok. Standart sürümü 40,50 TL fiyat etiketine sahip.

Türkçe dil desteği olmayan oyunları satın almak konusunda ben oldukça cimri davranıyorum. Doğrusu bu noktada tepki göstermesi gerekenlerinde biz olduğumuzu düşünüyorum. Özet olarak indirimler yeterli ya da iyi demek istemiyorum. Yorumlar kısmında lütfen indirimleri beğenip beğenmediğini bizlerle paylaşın. İndirimlerin tamamına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 14:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 18:25
son cümlen o kadar saçma ki.. onu söylemek yerine insanları yabancı dil öğrenmeye teşvik etmeni beklerdim. arkadaşlar gidin dil öğrenin hayatınızın her yerinde faydasını görürsünüz
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 19:53
Aynı fikirdeyim ouz
ouz1905
ouz1905 30.11.2020 17:52
Senin yorumun o kadar saçma ki türkçe altyazı talep edenlere bu talebi ileten yazar arkadaşa tepki vetecrk laf atacak kadar embesilin cahilin tekisin. Benim ingilizce seviyem yeterli olsada birsürü dil eklenirken türkçe altyazinin talep edilmesi kadar doğal ne olabilir. Kendinize gelin bu talebi iletenlere tepki verip durmayin bu zihniyetteki çok bilmiş ukala cahillere sesleniyorum. Yeter destek olmuyorsunuz köstek olmayin
Kalan Karakter : 300 Gönder
ouz1905
ouz1905 30.11.2020 17:54
Türkçe altyazı konusundaki hassasiyetiniz için kendi adima çok teşekkür ederim. Bu konunun sizler tarafından vurgulanmasi dillendirilmesi bizlerden daha çok etki yapar. Teşekkürler sayın merlin..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 17:48
Türkçe dil desteği olmayan oyunları satın almak konusunda ben oldukça cimri davranıyorum. Doğrusu bu noktada tepki göstermesi gerekenlerinde biz olduğumuzu düşünüyorum...

Duyarlılığınız için teşekkürler sayın merlin... bu konuya vurgu yapılması bizleri mutlu ediyor türkçe altyazi gerçekten gerekli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 10:06
Ne alıcaz ki farcry 3 aldım indirimde 10tl ye save sorunu var orj oyunda save sorunu diğer farcry oyunları aynı zaten assassin's creed oyunlarının yarısını beleş verdiler odyssey ve valhalla yı ztn almıştım Rain bow mp oyun yaptılar hiç ilgimi çekmiyor for honor da 3600 saatim var tşkler ubi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 16:08
Steamde satmıyorlarsa işim olmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×