Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.09.2021 - 10:51
Far Cry 6'da yer alan Sınırlı Üretim Khaki Field Titanium Automatic'i sanal olarak takmanın yanı sıra gerçek hayatta da satın alma fırsatı sunulacak.

Bugün Ubisoft ve Hamilton, Far Cry® 6 ile ilgili ortaklıkları hakkında daha fazla bilgi paylaştı. 7 Ekim'den itibaren oyuncular Sınırlı Üretim Khaki Field Titanium Automatic'i sanal olarak takmanın yanı sıra gerçek hayatta da satın alma fırsatına sahip olacaklar.

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı 

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

Far Cry® 6'nın kurgusal Karayip Adası olan Yara tarihine derinden kök salmış olan Khaki Field Titanium Automatic, 1983 yılında Santos Espinosa adasının eski sahibine ve hükümdarına düzenlenen bir suikast girişimi sırasında bile, onlarca yıllık istikrarsızlığın üstesinden gelerek çalışmaya devam ediyor. Bu hayatta kalma hikayesinin onuruna, oyunda takılabilen özel sürüm saatin yalnızca 1983 parçası gerçek hayatta satın alınabilecek.

Dani Rojas olarak oyuncular, aktör Giancarlo Esposito (“Breaking Bad”, 2009-2011) tarafından canlandırılan acımasız diktatör Antón Castillo’nun yönettiği Yara'yı özgürlüğe kavuşturmak için savaşıyor. Yolculukları sırasında oyuncular, bir gerilla görevinin tamamlanmasının ardından bahsi geçen saati elde edecekler. Başarılı oyuncular, koşu esnasında genel savunmayı geliştiren benzersiz ve orijinal "keeps on ticking" avantajını sağlayan oyun içi saate erişimi açacaklar.

Ubisoft Toronto Oyun İçeriği Direktörü Omar Bouali şöyle bahsetti: “Hamilton'un Khaki Field saati yalnızca bir aksesuar seçeneği veya işlevsel bir şey değil, adanın görevden alınan lideriyle bağlantılı olduğu için Yara'nın tarihine ait bir parça. Bu saat, yarattığımız sinematik dünyaya muazzam bir özgünlük katan küçük bir ayrıntı.”

Gerçek hayatta Hamilton'un Khaki Field Titanium Automatic kol saati, son teknoloji işlevsellik ve askeri mirasın bir kombinasyonu ile sağlam, esnek ve güvenilir. Ek olarak özenle seçilmiş ayrıntılar, 42 mm çapındaki kol saatine özgün Far Cry® imajını kazandırarak oyun içi maceralarınıza hayat verir.

Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

Fırçalanmış titanyum kasa ile çevrelenen sınırlı sayıdaki siyah vinil kadran, mat bir merkeze ve oyun logosunun tipografisine atıfta bulunan bölünmüş bir “6” işaretine sahiptir. Yara'nın gerillalarına bir saygı duruşu olarak seçilen devrim niteliğindeki kırmızı saniye ibresi ilhamını oyun renklerinden almıştır. Kahverengi deri NATO kayışla birleşen her saat, oyuncuların benimsemesi gereken kritik öneme sahip “Resolver” (kendin yap) ruhunu temsil etmek için ek bir kahverengi nubuk deri kayış ve değiştirme aracıyla birlikte gelir.

Hamilton CEO'su Vivian Stauffer şöyle anlattı: "Ekran için bir aksesuar saati tasarlamanın her zaman hemen gerçek bir ürüne dönüşmediğini deneyimlerimizden biliyoruz. Bu çalışma, birinin bu sınırlı sayıdaki ürünü takarken aynı zamanda oyun içindeki bilek ekipmanı olarak kullanma fikrini son derece heyecan verici bir olasılık haline getirdi ve gerçekleşmesini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Far Cry 6; 7 Ekim'de tüm dünyada Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store'da çıkacak.

Far Cry 6 ön inceleme

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 18:55
f1 pilotluğundan nerelere gelmiş adam
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft, Far Cry 6 için Hamilton ile işbirliğine gidildiğini açıkladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×