Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline'ı duyurdu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 5.10.2021 - 21:17
Ubisoft, yeni ücretsiz çevrimiçi oyunu Ghost Recon Frontline'ı duyurdu. Frontline, birinci şahıs bir kamera açısına sahip olacak.

Ubisoft, yeni taktiksel nişancı oyunu Ghost Recon Frontline'ı resmî olarak duyurdu. Tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülecek olan yapım, birinci şahıs bir 'PvP' oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ubisoft Bucharest tarafından geliştirilen Frontline, serinin taktik mirasını taşıyor olsa da, bu sefer birinci şahıs bir kamera açısı ve çok daha farklı bir tür olarak karşımıza çıkacak.

Ubisoft, yeni oyunu Ghost Recon Frontline'ı duyurdu

Frontline, üç kişilik ekiplerden oluşan küçük takımlarla 100 oyuncuyu birbiriyle karşı karşıya getiriyor. Amaçları önemli istihbaratı bulmak ve elde etmek olan oyuncular, diğer takımlarla da mücadele etmek zorunda. Ghost Recon oyunlarındaki 'ada' mantığını devam ettiren yapım, Drakemoor adasında geçecek. Ghost Recon evreninde geçen ve daha çok taktiksel yapının ön planda olacağı belirtilen yapım, tamamen ''cross-platform'' desteğiyle birlikte piyasaya sürülecek.

Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline'ı duyurdu

İçerisinde 'Battle-royale' türünü anımsatan unsurlar da barındıran Frontline, tam anlamıyla bir Battle-royale oyunu olmasa da, oldukça benziyor. Oyunun taktiksel yapısı konusunda oldukça iddialı olan Ubisoft tarafı, düz bir çatışma deneyimi yerine, oyuncuların rekabet ortamını çok daha iyi hissedebilecekleri bir ortam sunmayı vaat ediyor. Ayrıca Ghost Recon Frontline, kendi içerisinde oynanabilir başka oyun modları da barındıracak. Oyun; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Microsoft Windows için piyasaya sürülecek. Ayrıca Frontline, Google Stadia ve Amazon Luna gibi bulut tabanlı sistemlerde de olacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 23:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.10.2021 20:54
battle royale mi kaldı.İnsanlar doydu.ço geç kalınmış bir yapım pubg senesinde çıkacaktı warzone gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.10.2021 12:45
bedava bal işte yiyin gitsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2021 22:28
Xdefiant'ın açık hali olmuş bu?
Yenilikçilik sıfır, aynı oyunun laciverti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2021 22:16
Bu islerden once yeni bir Brothers in Arms oyunu gelsin artik. Yeter ya hu, kac sene oldu. Mobil oyunu bile cikti ama biz hala bekliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft, yeni ücretsiz oyunu Ghost Recon Frontline'ı duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×