Üç önemli ismi bir araya getiren Twelve Minutes çıkış fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.08.2021 - 11:01
Kadrosunda James McAvoy, Daisy Ridley ve Willem Dafoe gibi önemli isimleri barındıran Twelve Minutes için çıkış fragmanı yayınlandı

İnteraktif gerilim tarzı ile dikkat çeken ve E3 2021 fuarının da ön planda olan yapımlarından biri olmayı başaran Twelve Minutes çıkış fragmanı ile karşımıza çıktı. Game Pass ve Xbox konsollarının yanı sıra 19 Ağustos'ta Steam ve Windows Store üzerinden satılacak oyuna olan beklentilerin hem dağıtımcı firması hem de oyuncu kadrosu sebebiyle yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Twelve Minutes çıkış fragmanı yayınlandı

Üç önemli ismi bir araya getiren Twelve Minutes çıkış fragmanı yayınlandı

Öncelikle oyun daha önce What Remains of Edith Finch, Flower, Gone Home, Outer Wilds, Journey ve Kentucky Route Zero gibi oldukça önemli yapımların dağıtımını üstlenen Annapurna Games tarafından destekleniyor. Oyunun yapım koltuğunda ise Luis Antonio yer almakta. Bu oyunu ön plana çıkaran bir diğer detay ise oyuncu kadrosunda yatıyor. Oyunda James McAvoy, Daisy Ridley ve Willem Dafoe gibi oldukça önemli isimler yer almakta.

Twelve Minutes adından da anlaşılabileceği gibi oyunculara 12 dakikalık döngülere sıkışan bir karakterin hikayesini anlatacak. Eşi ile romantik bir akşam geçiren karakterimiz kapının çalması ile birlikte kendisini tehlikeli bir döngünün içerisinde bulacak. Tabi her döngüde aldığımız kararlar ve aksiyonlar ile deneyim elde edecek ve bu döngü içerisinden çıkmaya çalışacağız. Oyunun yayınlanan çıkış videosu şu şekilde;

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 13:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 14:34
Umarım hayal kırıklığı olmaz. Çok büyük beklentim var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Üç önemli ismi bir araya getiren Twelve Minutes çıkış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×