UFC 4 oynanış videosu yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 23.07.2020 - 11:35
EA Sports tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan karma dövüş sanatları oyunu UFC 4'ün oynanış videosu yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde UFC 4’ün PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyurulduğunu sizlere aktarmıştık. Birleşik Arap Emirlikleri'ne bağlı Yas Adası'nda düzenlenen UFC 251 etkinliği ile aynı gün içerisinde duyurulan oyunun şimdi de ilk oynanışı ve yapılan iyileştirmeleri gösteren bir fragmanı yayınlandı. Yayınlanan videoya baktığımızda, serinin önceki oyunlarına nazaran elden geçirilmiş ve daha sezgisel bir oyun oyun görüyoruz. Real Player Motion (RPM Tech) teknolojisinin ve Ground & Pound sisteminin tanıtıldığı videoda oyuncular, artık daha gerçekçi fizik unsurlarıyla yepyeni bir oynanış deneyimi elde edebilecek.

UFC 4 oynanış videosu yayınlandı

UFC 4 oynanış videosu yayınlandı

EA Sports tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan karma dövüş sanatları oyunu UFC 4'ün oynanış videosu yayınlandı. EA Sports UFC 4’te nasıl bir dövüşçü olacağınız, dövüş tarzınız, başarılarınız ve kişiliğinizle belirleniyor. Tüm modlarda birleştirilen ilerleme sistemiyle karakterinizi geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Yeni Career Mode’da bilinmeyen amatör bir dövüşçüden UFC süper yıldızına dönüşecek, dövüş sporlarının temellerini, The Kumite ve The Backyard adlı iki yeni ortamda tecrübe edecek ya da yeni Blitz Battles veya Online World Championships’te dünyaya meydan okuyarak şampiyon olacaksınız. Oyun mekaniğindeki akıcı sarılıp vurma kombinasyonları daha tepkisel ve özgün bir ayakta oynanış vaat ederken, yeniden düzenlenen yere düşürme ve yer mekanikleri ise dövüşün önemli aşamalarında daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. Nerede veya nasıl oynarsanız oynayın, EA Sports UFC 4’te her dövüşün merkezinde olacaksınız.

PlayStation Store'da 499,99 TL ve Xbox Store'da 497,50 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılan UFC 4, 14 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya çıkacak. Oyunun ön sipariş ile satın alan oyunculara bonus olarak Tyson Fury ile Anthony Joshua oynanabilir karakterleri ve bazı özelleştirme seçenekleri verilecek. Bu arada oyunun PlayStation 5 ile Xbox Series X sürümleri için bir duyuru yapılmadı. Ancak geriye uyumluluk ile oynanabileceğini belirtelim. Oyunun yayınlanan oynanış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu arada kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yayınlanan fragmanda gözünüze çarpan detaylar varsa, yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 23:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2020 16:43
ya UFC yerine Fight Night isteyen bir ben miyim?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2020 17:59
Psda en sevda oyun ama psim yok pce çıksa off be
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2020 14:15
MK Okuru
23.07.2020 23:21

konsol satsın diye pc ye çıkmıyor.
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2020 23:21
Pc ye çıksa korsan alacağın için adamlar çıkarmıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
UFC 4 oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×