UFC 4 PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu

UFC 4 PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 12.07.2020 - 11:26
Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan karma dövüş sanatları oyunu UFC 4 PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu.

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan karma dövüş sanatları oyunu UFC 4 PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu. PlayStation Store'da 499,99 TL ve Xbox Store'da 497,50 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılan oyun, 14 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya çıkacak.

Oyunun ön sipariş ile satın alan oyunculara bonus olarak Tyson Fury ile Anthony Joshua oynanabilir karakterleri ve bazı özelleştirme seçenekleri verilecek. Bu arada oyunun PlayStation 5 ile Xbox Series X sürümleri için bir duyuru yapılmadı. Ancak geriye uyumluluk ile oynanabileceğini belirtelim.

UFC 4 PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu

UFC 4 PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu

Geçtiğimiz ay paylaştığımız bir haberimizde UFC 4’ün PS4 Patches isimli bir web sitesi üzerinden sızdırıldığını sizlere aktarmıştık. Aslında oyunun 19 Haziran'da gerçekleşen EA'in Play Live sunumu sırasında duyurulacağını bekliyorduk. Ancak oyun bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne bağlı Yas Adası'nda düzenlenen UFC 251 etkinliği ile aynı gün içerisinde duyuruldu.

Yayınlanan videoya baktığımızda oyunun kapak fotoğrafında yer alan dövüşçüleri görüyoruz. Selefinin kapak fotoğrafında ünlü dövüşçü Conor McGregor yer alırken, UFC 4'te 2003 yılından bu yana profesyonel olarak Bellator, Strikeforce, Shark Fights ve World Victory Road için yarışan ve  5 saniyede UFC tarihindeki en hızlı nakavt rekorunu elinde bulunduran Jorge Masvidal yer alıyor.

EA Sports UFC 4’te nasıl bir dövüşçü olacağınız, dövüş tarzınız, başarılarınız ve kişiliğinizle belirleniyor. Tüm modlarda birleştirilen ilerleme sistemiyle karakterinizi geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Yeni Career Mode’da bilinmeyen amatör bir dövüşçüden UFC süper yıldızına dönüşecek, dövüş sporlarının temellerini, The Kumite ve The Backyard adlı iki yeni ortamda tecrübe edecek ya da yeni Blitz Battles veya Online World Championships’te dünyaya meydan okuyarak şampiyon olacaksınız. Oyun mekaniğindeki akıcı sarılıp vurma kombinasyonları daha tepkisel ve özgün bir ayakta oynanış vaat ederken, yeniden düzenlenen yere düşürme ve yer mekanikleri ise dövüşün önemli aşamalarında daha fazla kontrol imkanı sağlıyor.

Oyunun yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yayınlanan fragmanda gözünüze çarpan detaylar varsa, yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 18:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2020 04:18
Yahu arkadaş ben anlamıyorum sen git ufc 2 de mike tyson ı yap herşeyiyle oyuna ekle. Sonra ki oyun olan ufc3te mike tyson olmasın. Neden yok ? bilen varsa beni aydinlatsin Arkadaş bu tarz efsane karakterler her zaman böyle oyunlara ayrı bir tad verir.Mike tyson, Muhammed Ali, Floyd Myweather olmalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2020 22:24
Bir de Fight Night çıksa ne güzel olurdu.
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2020 02:53
yok onu yapmazlar boksun en meşhur olduğu zamanlarda aptal yerde güreştiğin sıkıcı ufc yi dayıyorlar millete bu ea dan iyi bişey beklemek mallıktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2020 18:38
Açıkçası ufc3 ü çok beğendim. Indirimde aldim ps4te oynuyorum gerçekten çok gerçekçi vuruş hissi yüksek kaliteli bir dövüş oyunu. Eminim 4te güzel olacaktir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2020 18:05
umarım bu sefer oynanışı düzeltmişlerdir çok zor oynaması
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2020 23:06
UFC 3 çok güzeldi. Gözüm kapalı alırım fakat 500 tl çok yüksek. Mecburen indirim bekleyeceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×