UFC 4 ve daha fazlası Xbox Game Pass aboneliğine dahil oluyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 7.07.2021 - 12:12
UFC 4, Farming Simulator 2019, Tropico 6, Bloodroots ve zaten mevcut bazı oyunlar Cloud ile Xbox Game Pass aboneliğine dahil oluyor.

Bugün itibari ile Xbox Game Pass aboneliğine temmuz ayının ilk yarısında eklenecek olan oyunlar açıklanmış bulunuyor. UFC 4, Farming Simulator 2019, Tropico 6 ve Bloodroots, temmuz ayının ilk yarısı içerikleri olarak Xbox Game Pass'e ekleniyor. Zaten abonelik sisteminde bulunan bazı oyunlar Cloud sistemine eklenirken, yeni gelecek olan oyunların birçoğu da Cloud sistemine eklenecek.

UFC 4 ve daha fazlası Xbox Game Pass aboneliğine dahil oluyor

Resmi Xbox Game Pass Twitter hesabı paylaştığı gönderi ile temmuz ayının ilk yarısında Xbox Game Pass aboneliğine eklenecek olan oyunları açıkladı. Farming Simulator 2019, Tropico 6, Bloodroots ve EA Play aboneliği aracılığı ile Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek olan UFC 4 gibi yapımlar abonelik sistemine dahil edilirken, zaten Game Pass aboneliğine dahil olan The Medium ve Dragon Quest Builders 2 gibi yapımlar Cloud sistemine eklendi.

UFC 4 ve daha fazlası Xbox Game Pass aboneliğine dahil oluyor

Bu ay eklenecek olan oyunlara kısaca göz atacak olur isek,  Bloodroots, vahşi batıda geçen ve hızlı oynanışa sahip bir Hack & Slash oyunu diyebiliriz. Tropico 6 ise, kurduğumuz şehri yönetirken, şehirde çıkan problemler ile mücadele ederken sizlere keyifli anlar yaşatabilecek bir yapım. Farming Simulator 2019, bir gerçekçi çiftlik kurma ve çiftlikte çalışma simülasyonu olan serinin en son çıkan oyunu. Oldukça gerçekçi bir çiftlik deneyimi yaşamak için tercih edebileceğiniz yapımların başında yer alıyor. Temmuz ayı listesinin en parlayan ismi ise EA'nin gerçekçi dövüş oyunu serisi olan UFC 4 olacak gibi gözüküyor.

Onun dışında Cyberpunk bir evrende geçen bir aksiyon-nişancı rol yapma oyunu olan The Ascent ise 29 Temmuz'da çıkacak. 18 Ağustos 2020'de ise Xbox Game Pass PC tarafına çıkmış olan Microsoft Flight Simulator, Xbox Series S ve Series X konsollara 27 Temmuz tarihinde çıkacak. Bu iki yapımın da çıkar çıkmaz Game Pass kütüphanesine ekleneceğini belirtmekte fayda var.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 07:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 18:52
Nasıl yani ufc pc ye mi geliyor?
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2021 10:27
Hayır dostum UFC Pc'de yok. Fotoğrafta da konsola geldiğini görebilirsin
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2021 08:43
körmüsün kardeş console yazıyor üzerinde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 16:13
Su ufc keske pc icinde gelistirilseydi ne guzel olurdu
Kalan Karakter : 300 Gönder
UFC 4 ve daha fazlası Xbox Game Pass aboneliğine dahil oluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×