Ukrayna'da canlı yayın yapan iki kız, kaza geçirerek hayatlarını kaybettiler

Onur Güner
Onur Güner 1.07.2017 - 16:56
Dikkatli olmak şart
Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen sosyal medya siteleri, maalesef bazı zamanlar acı olaylarla anılıyorlar. Zira bildiğiniz gibi özellikle Facebook'da yapılan canlı yayınlarda intihar olaylarıyla bir hayli fazla karşılaşıyoruz. Bu sefer de Instagram kullanıcıları canlı canlı bir kazaya tanıklık ettiler. Ukrayna'da yaşayan 16 yaşındaki Sofia Magerko ve arkadaşı 24 yaşındaki Daşa Medvedeva, alkol içerek araç kullanırken Instagram hesaplarından canlı yayın açtılar. Yayının başlamasından sadece birkaç dakika sonra ise aracı kullanan genç kız direksiyon hakimiyetini kaybediyor ve büyük kaza yapıyorlar. Aracın ön camından fırlayan Sofia olay yerinde yaşamını yitirir iken araçta sıkışan Daşa, ambulansla hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi.

Onlardan geriye de yaptıkları bu canlı yayının video kaydı kaldı. Uzmanlar ise bu yaşanan acı olayın ardından uyarılarını yenilediler. Siz siz olun asla ama asla alkollü araç kullanmayın ve araç kullanır iken telefonunuzla oynamayın. Zira birkaç dakikalık eğlenelim derken aslında arka planda canınızla oynuyorsunuz. Ne diyelim, bu iki genç kızın yaşadıkları umarız diğer gençlere örnek olur ve bu tür başka acı olayların yaşanmasına engel olur.
Yorumlar 42
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2023 22:33
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2017 12:16
Harvard Üniversitesi, içkinin az miktarda alınsa bile beyin hücrelerinde hasara sebep olduğunu kanıtladı.Islam dini ise alkolu, aklı örttüğü için yasak etti.Modern tıptan pek de farklı birşey söylememiş İslam.Insanlara karşı zorlayıcı olmadan içmemelerini tavsiye etmek,laikliğe zarar vermez.
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2017 21:53
13:26
ergenlik kokuyorsun zamanla geçer
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2017 13:26
dinciyim desen de aynı şey ben apolitik ve dinlerin hiçbirine tam inanmayan sadece akla ve bilme inanan biriyim ve yorumunu görmezden geliyorum. ben dinle bir yerlere gelinebileceğine inanmıyorum ailem müslüman evet ama onlarda akla ve bilme uygun şekilde hareket edip inanlardan tabii benim görüşüm.
Kalan Karakter: 300 Gönder
bortozol
bortozol 7.07.2017 16:34
olayin alkol yada tel kullanimiyla alakasi yok . bunlar simdi burda olmese gider yolda yururken anayola atlar ölür , evde durur durur aa camda kuş var der yakalicam , camdan atlar ölür , tekne turuna cikar kayalarin üstüne baliklama atlar ölür , safariye gider aslanin kuyrugunu ceker ölür , ucaga binse bunlar ucaktan düşer ölür . yok yok ucak düşmez bunlar düşer ucaktan millet de nooldu lan nasi la falan der . ama olurdu . en azindan cabuk gitmişler başkasina zarar vermeden .
Kalan Karakter: 300 Gönder
KARTALIZMA
KARTALIZMA 6.07.2017 09:57
Sevgili Mk. Şu yorumları artık sadece üyeler yapsa ?

Bu ısrarınız neden bir türlü anlamıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2017 23:56
Katılıyorum. Arkadaş haklı. Ne de olsa, beşiktaşlı.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2017 00:22
Ölümlerinin alkolle hiçbir ilgisi yok o yolun hali ney ailesi tazminat davası açsa kazanır hızlı giden herkes aynı şekilde ölür o yolda yol çökmüş resmen
Kalan Karakter: 300 Gönder
Ukrayna'da canlı yayın yapan iki kız, kaza geçirerek hayatlarını kaybettiler
İlginizi Çekebilir