Ülkemizden çıkan yeni bir eğlenceli platform yapımı 'Riftkeeper'

Furkan Güler
Furkan Güler 2.12.2018 - 15:10
Yerli Dead Cells arayanlara!

Son dönemlerde video oyun endüstrisine azımsanamayacak katkılar yapan ülkemizden yeni ve eğlenceli bir oyun daha çıkıyor. Hızlı ve aksiyon dolu bir dövüş sistemine sahip RPG oyunu olan Riftkeeper, Ocak ayında Steam üzerinden çıkacak. 120'den fazla silah ve aksesuar barındıran oyunda yakın dövüş ve menzilli dövüş mekanikleri bulunuyor. Zindan sisteminin de bulunduğu oyunun zorluk seviyesi ise dinamik olacak şekilde ayarlanmış.

Ülkemizden çıkan yeni bir bağımsız oyun daha: Riftkeeper

Rift Keeper Açıklama

Rift Keeper, hızlı ve aksiyon dolu bir dövüş sistemine sahip RPG elementleri barındıran bir bilgisayar oyunudur. Oyunda Rift Keeper adında, başka diyarlara açılan portalların bekçisi rolünde bir karakteri oynuyoruz. Kırmızı rahipler Rift Keeper'ı ufak kasabaya çağırdıkları zaman, Keeper geçit anahtarlarının çalındığını öğreniyor. Görevin bu anahtarların kimin tarafından çalındığını bulmak ve bu uğursuz işe çok geç olmadan bir son vermek.

Oyunun hikayesi

Rift Keeperlar Dünyadan başka boyutlara açılan geçitlerin gardiyanlarıdır. Bu savaşçılar kendileri de eskiden birer Rift Keeper olan Kırmızı rahipler tarafından yetiştirilirler. Rift Keeperlar güçten düştükleri ve yaşlandıkları zaman, birer kırmızı rahip olup bu karanlık dünyada tek ışık olan Keeper Anne adında bir varlığın yolundan giderler. Hem Rift Keeperlar hem de kırmızı rahipler yol gösterici olarak kabul ettikleri Keeper Anne'ye hizmet ederler ve geçit tanrısı olan Xal'Sheth'e karşı savaşında ona yardımcı olurlar.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2018 10:29
2D oyun platformları kimilerinin hoşuna gitmese de, böyle bir oyunun ülkemizden çıkması çok güzel ve yeni tarz oyunlar açısından umut ışığıdır. Tüm oyun yapım ekibini tebrik ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2018 19:10
biraz özgün olun lütfen bu kadar da aynı oyunu yapmak zorunda değilsiniz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2018 18:59
Dead Cells'in tırnağı olamaz oyun...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2018 18:25
Neden ps4 için çıkmıyor :((
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ülkemizden çıkan yeni bir eğlenceli platform oyunu 'Riftkeeper'

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×