Umaykut Online, 1 milyonu aştı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 9.11.2010 - 16:16
1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı
Umaykut Online, hem web tabanlı, hem de Facebook versiyonunda toplam kayıtlı kullanıcı sayısını bir milyona çıkarttı. 14 adet sunucusu bulunan Umaykut Online’ın artık İngilizce'nin yanı sıra İspanyolca ve Filipince dil desteği de bulunuyor.
Umaykut Online, 1 milyonu aştı
Eğer siz de Umaykut Online'da yerinizi almak istiyorsanız https://www.umaykutefsanesi.com adresinden veya Facebook üzerinden oynamak için https://apps.facebook.com/umaykut adresinden kaydınızı yaptırabilirsiniz.


Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Umaykut Online, 1 milyonu aştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×