Uncharted filmi 2022 Şubat ayına ertelendi

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 22.01.2021 - 13:04
Tom Holland'ın oynadığı PlayStation oyun serisinin film uyarlaması Uncharted filmi, diğer birkaç film ile birlikte ertelendi.

Uzun süredir devam eden Uncharted serisinin film uyarlaması, yönetmen değişiklikleri ve gecikmelerle ilgili efsanevi bir geçmişe sahip. Ancak proje hakkındaki haberler son zamanlarda alışılmadık şekilde iyi gidiyordu. Çekimler bitti, oldukça ilgi çekici birkaç resmi görüntü paylaşıldı ve başrol oyuncusu Tom Holland buna "hayalini kurduğu her şey" adını verdi. Hal böyle olunca hayranların beklentileri de bu doğrultuda yükseldi.

Uncharted filmi için Şubat 2022'ye kadar beklememiz gerekecek

Muhtemelen "post prodüksiyona" geçen Uncharted filmiyle, daha önce hedeflenen 16 Temmuz 2021 lansman tarihi ulaşılması mümkün bir tarih gibi görünüyordu. Tabi dünya genelinde COVID-19 salgınının daha da artmasıyla bu tarz gecikmeler ve erteleme haberleri daima karşımıza çıkma olasılığı olan şeyler.

THR tarafından bildirilene göre, Sony yüksek profilli birkaç filminin çıkış tarihini erteleyecek. Ghostbusters: Afterlife -daha önce birkaç kez ertelenmişti- ilk lansman tarihi olan 11 Haziran'dan 11 Kasım'a kadar ertelendi. Aynı şekilde Peter Rabbit 2: The Runaway de 2 Nisan'dan 11 Haziran tarihine erteleniyor. Kay Cannon'un Cinderella filmi de 5 Şubat tarihi yerine 16 Temmuz'da karşımıza çıkacak.

Uncharted filmi 2022 Şubat ayına ertelendi

Uncharted filmi için de bu erteleme silsilesinden sonra 11 Şubat 2022'de yayınlanacağını belirtelim. Aynı zamanda çok sevilen PlayStation serisi için yapılacak bu film, son film de olmayacak gibi görünüyor. CES 2021'de konuşan Sony Interactive Başkanı Jim Ryan, Uncharted filminin "hikaye anlatımımızın yeni medyaya ve hatta daha geniş kitlelere yayılmasının sadece başlangıcı" olduğunu söylüyor.

Yeni filmde Örümcek Adam filmlerinden tanıdığımız Tom Holland, Nathan Drake karakterini canlandıracak. Aynı zamanda filmin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Tati Gabrielle ve Sophia Ali gibi ünlü isimler de yer alıyor. Venom filmiyle tanınan Ruben Fleischer imzasını taşıyacak filmin senaryosunu Art Marcum ve Matt Holloway kaleme alıyor. İlk kez 16 Temmuz 2021'de izleyicilerin huzuruna çıkması planlanan film şimdi 11 Şubat 2022 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. Peki sizler Uncharted filmi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 07:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 13:18
Şu tıfıl oğlandan vazgeçene kadar ertelenir umarım.
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:13
Adamın çekimleri bitti bile :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 13:28
Ne iyi oldu ne iyi oldu yahu sony days gone 2'yi yap uncharted 5'i yap bırak bu saçma sapan film geyiğni silent hill ile anlaş Konami ile el sıkış bırak bu yok last of us dizisi sen last of us 3'ü duyur 7 yıl bi oyun için bekletme yine kendini kepaze etme 10 yılda bir devam oyunu çıkarıyon
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 19:40
Her sene yapsınlar da AC serisi gibi hepsi biribirine benzeyen vasat oyunlar mı olsun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted filmi 2022 Şubat ayına ertelendi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×