Uncharted filminde Sully karakteri nasıl gözükecek?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.10.2020 - 11:49
Oyun serisinde Nathan Drake'in sırtını yasladığı yegane isimlerden biri olan Sully karakteri Uncharted filminde nasıl gözükecek?

Çekimlerin başlaması ile birlikte Uncharted filminden yeni bilgiler ve görüntüler gelmeye de devam ediyor. Geçtiğimiz hafta filmin başrol oyuncularından biri olan Tom Holland, Uncharted filmine dair ilk görseli paylaşmış ve Nathan Drake olarak nasıl gözükeceğini gözler önüne sermişti. Aradan çok fazla zaman geçmeden Sully karakterine dair görüntüler de gelmeye başladı.

Uncharted filminde Sully'nin bıyıkları olacak mı?

Uncharted filminde bildiğiniz gibi ünlü oyuncu Tom Holland dışında yine birçok projeden hatırlayacağımız ve iki Oscar adaylığı bulunan Mark Wahlberg yer alıyor. Wahlberg filmde Nathan Drake'in yakın dostu ve bir nevi akıl hocası olan Victor Sullivan'ı canlandıracak. Filmin çekimleri ise şu anda Almanya'nın Berlin şehrinde devam ediyor. Kamera arkası görüntülerine baktığımızda Nathan Drake ve Victor Sullivan karakterlerini şık bir giyim ile yan yana görüyoruz. İkili muhtemelen bir davet ya da müzayede gibi bir etkinlikte karşımıza çıkabilirler.

Bu görsellerde tabi Victor Sullivan'ın ak saçları, purosu ve bıyıklarının olmaması bazı eleştirileri beraberinde getirmiş. Bıyık unsuru oyunlardan hatırlayacağınız gibi Sullivan ile özdeşleşen bir detay. Bu görsellerin yanı sıra Mark Wahlberg'in paylaştığı başka bir görsel ise kafaları karıştırmış durumda. Bu paylaşılan görselde ise kendisini bıyıklı olarak görüyoruz. Karakterin nasıl bir imaja sahip olacağını ise ilk promo görselleri ve teaser videosunda öğrenebileceğiz.

Uncharted filminde Sully karakteri nasıl gözükecek?

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 12:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 16:10
Film uncharted 4 te oynadığımız nathan ın gençliğinde geçecek sanırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 13:43
Bu rollere seçilenler net torpilli aga.. Ben bun artık kesin gözüyle bakıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 10:28
Bu adamlar oyunu heralde hiç oynamamışlar. Her iki karakter de oyunla bağdaşmıyor. Hollywood dizindeki Dylan Mcdormatt çok daha iyi bir sully olurdu. Hatta normal haliyle Nathan rolune bile daha çok yakışırdı.
https://collider.com/hollywood-dylan-mcdermott-interview/
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 26.10.2020 12:18
Mark ile Sully ne alaka ya. Çok yanlış seçim olmuş. Drake için Chris Pratt gözden geçirilebilirdi.
System32
System32 27.10.2020 10:06
cuk diye otururdu gerçekten hocam
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 15:25
Chriss pratt fazla çocuksu kalırdı bence en iyi seçim jake gyllenhaal olurdu tip ve boy fizik olarak en yakın oydu ama gittiler bebeye verdiler. Mark ise marky mark her film de kendini oynuyor olabilecek en kötü seçim oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 20:51
Sully olmuş arkadaşlar! dağılın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted filminde Sully karakteri nasıl gözükecek?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×